Roland (Soome),
28.02.2026
Toode ise on 5+: seda on lihtne peale kanda, efekt on suurepärane, vesi veereb tõesti pallideks. Kuid kohaletoimetamine võttis oodatust veidi kauem aega - rada ei uuendatud paar päeva, olin veidi mures. Kuid kaup saabus tervena, nii et üldiselt on kõik korras.
Peeter (Eesti),
14.02.2026
Suurepärane katvus. Lihtne peale kanda, kui järgite juhiseid. “Vihmavastane” efekt on kohe nähtav ja arvustuste põhjal otsustades on see tõeliselt kauakestev. Ostuga rahul.
Kaspars (Läti),
10.01.2026
Kasutan erinevaid vihmavastaseid tooteid, see on kindlasti parim. Ei määri, poleerib kergesti, jätab ideaalselt puhta klaasi. Vesi koguneb suurte tilkadena ja lendab kohe minema. Väga kvaliteetne kaup.
Anna (Saksamaa),
22.12.2025
Mu mees on juba pikka aega tahtnud Gtechniqi proovida. Tellisin selle talle kingituseks. Ta on rõõmus! Ta ütleb, et efekt on hämmastav, eriti vihmaga rajal. Klaasi puhastamine on muutunud lihtsamaks. Kindlasti 5 tärni.
Thomas (Leedu),
05.12.2025
Tellisin selle proovimiseks, sest lugesin palju häid arvustusi. Kandsin selle tuuleklaasile ja esikülje akendele. Tarbimine on väga väike, pudelist jätkub kauaks. Vihmaga nähtavuse kvaliteet on suurepärane, mustus kleepub vähem. Ostuga väga rahul.
Maria (Eesti),
20.11.2025
Detailikeskuse meister soovitas Gtechniq G1. Ta ütles, et see on parim vihmavastane toime. Tõepoolest, see töötab suurepäraselt. Mõju on püsinud kuus kuud, isegi pärast paljusid pesusid. Öine tee vihmas muutus palju pingevabamaks.
Liiga (Läti),
05.11.2025
Valisin pikka aega erinevate kaubamärkide vahel ja jäin Gtechniqi juurde. Ma ei kahetsenud! Sõit on muutunud mugavamaks, eriti sügiseses lörtsis. Vesi jookseb ära ja klaasipuhastid jätavad vähem triipe. Soovitan seda.
Martins (Läti),
28.10.2025
Otsustasin oma autol katet värskendada ja valisin G1. Kandsin seda kõigile klaasidele, sealhulgas peeglitele. Nüüd püsivad peeglid ka tugeva vihmasajuga puhtad, õhuvooluga lendab piisad minema. Turvalisuse tagamiseks väga kasulik asi.
Aleksander (Läti),
15.10.2025
Suurepärane toode! Peale pikka otsimist valisin G1 ja ei kahetsenud. Kasutasin seda rangelt vastavalt juhistele, tulemus ületas ootusi. Kiirusel 60-70 km/h lendab vesi lihtsalt klaasist minema, vihmasajus on nähtavus tunduvalt paremaks muutunud. Puhastid töötavad nüüd peaaegu kuivalt. Soovitan!
Jurgis (Leedu),
18.09.2025
Professionaalne toode neile, kes hindavad turvalisust. Panin ise peale ja tegin ilma probleemideta, peaasi, et klaas hoolikalt ette valmistada. Nüüd on vaade ideaalne iga ilmaga. Aitäh poele kiire kohaletoimetamise eest.