Uni-Clean ātras darbības universālā autoķīmija 200 ml, 500 ml, 1L (Kods: AKUC200)

Autoķīmija Uni-Clean:
Cena: 7.00 EUR
Daudzums:

Ātras darbības universālā ķīmija Uni-Clean. "Mērcēšana" nav jāgaida. Piegādā kā koncentrātu. Lietošanai tas jāatšķaida ar ūdeni proporcijā 1:8 (piemēram, salona sausā tīrīšanā) un līdz 1:15.

To pielieto:

- automašīnas salona ķīmiskā tīrīšana. Novērš gan auduma sēdekļu apdares, gan ādas pārklājumu smagu piesārņošanu, īpaši gaišās krāsās. Lietošanas ērtībai uzklājiet virsmas ar smidzinātāju. Tālāk virsmu noberzē ar otu vai audumu, pēc kura netīrumus ar ķīmiju nomazgā ar ūdeni vai mitru lupatu.

- Noņem nikotīna plāksni no griestu detaļām.

- Notīra paklājus un virsbūves grīdas mikstu virsmu. Pēc ķīmijas uzklāšanas ar smidzinātāju uz gumijas paklājiem suku veikt nav nepieciešams, pietiek ar to noskalot ar ūdens spiedienu, pēc tam tie iegūst tīras gumijas piesātināto melno krāsu.

- Notīra vinila, PVC un citas plastmasas virsmas.

- Var izmantot gan kontakta, gan bezkontakta virsbūves mazgāšanai. Ķīmija nav agresīva pret automašīnas apstrādāto virsmu materiāliem un mijiedarbojas tikai ar netīrumiem.

- To lieto, mazgājot motora nodalījumu ar augstu spiedienu. Nomazgā eļļas nogulsnes no detaļām. Attauko virsmas.

- Izmazgā riteņu diskus ar netīrumu un putekļu pārklājumu no bremžu klučiem. Tas arī mīkstina netīrumus no disku iekšējās virsmas, pēc tam ir nepieciešams izskalot tos ar augstu spiedienu, cik vien iespējams sasniegt ar strūklu.

Izsmidzinot, veidojas maz putu. Var pievienot spiediena mazgātājiem īpašos atsevišķos traukos, lai aktivizējot sajauktu ar galveno ūdens plūsmu, kad ir aktivizēta attiecīgā programma.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.