Iekārta BMW F un G sērijas diagnostikai, kodēšanai un programmēšanai (ENET) (Kods: OBDBMEN)

Iekārta BMW F un G sērijas diagnostikai:
Cena: 25.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

ENET (Ethernet OBD) kabelis diagnostikai, rūpnīcas parametru kodēšanai, programmēšanai (programmatūras atjauninājumiem), elektronisko bloku pielāgošanai, milzīga parametru skaita reāllaikā nolasīšanai no BMW F un G sērijas automašīnām, izmantojot profesionālas dīleru programmas E-SYS, ISTA-P, Rheingold, instalētas datorā, kurš darbojas OS Windows. Programmatūra nav iekļauta komplektācijā, un mēs neinstalējam.

Diagnostika un kodēšana no telefona ir pieejama, izmantojot Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no Play Market vai App Store).

Ar programmu Bimmerlink ir pieejama visu automašīnu bloku ar kļūdas kodiem diagnostika un īsa to atšifrēšana. Lasīšanas kļūdas tiek veiktas līdz dilera diagnostikas aprīkojuma iespējām. Talāk kļūdas ir iespējams dzēst.

Ar programmu Bimmecode automobīļim ir pieejama rūpnīcas parametru un iestatījumu kodēšana vairākos blokos. Piemēram, automātiska tuvās gaismas ieslēgšana, lukturu mazgātāja izslēgšana, stikla tīrītāju gājienu skaits pēc stikla mazgāšanas, centrālās atslēgas aizvēršana, braucot utt.

Galvenā priekšrocība šajā gadījumā būs tā, ka nav nepieciešama ilgstoša daudzu dažādu programmatūru, datu bāzu instalēšana un pēc tam vel, ilga un sāpīga adaptera konfigurācija savienošanai ar datoru. Un vēl būs jāizlasa desmitiem lappušu tehniskās dokumentācijas un forumu internetā. Šeit ir instalēta tikai viena programma un pievienots adapteris, kuram ir nepieciešami īsie iestatījumi. Kodēšana tiek veikta ar skaidru interfeisu angļu valodā ar paplašinātu darbību skaidrojumu.

Kabeļa izmantošana ar programmām Bimmercode un Bimmerlink ievērojami samazina elektronisko bloku lasīšanas laiku diagnostikas un kodēšanas laikā, atšķirībā no savienojuma, izmantojot bezvadu adapterus, izmantojot Bluetooth vai WiFi.

Ar ENET diagnostikas kabeli saderīgo transportlīdzekļu saraksts:

BMW 1-sērijas: F20, F21, F44, F45, F46
BMW 2-sērijas: F22, F23
BMW 3-sērijas: F30, F31, F34, F80
BMW 4-sērijas: F32, F33, F35, F36, F82, F83
BMW 5-sērijas: F07, F10, F11, F18
BMW 6-sērijas: F06, F12, F13
BMW 7-sērijas: F01, F02, F03, F04
BMW X-sērijas: F15, F16, F25
BMW i3: I01
BMW i8: I12


ENET kabeļa ar RJ45 (LAN) savienotāju izmaksas - 25 EUR. Preces kods OBDBMEN.

bmw-enet-ethernet-obd-diagnostika-kabel

ENET kabeļa ar USB A tipa savienotāju (liela datora USB, kurā nav iekļauta LAN karte) izmaksas ir 35 EUR. Preces kods OBDBMEN.A.

bmw-enet-ethernet-usb-type-a-obd-diagnostika-kabel

ENET kabeļa ar savienotājiem pēc izvēles, USB Type-C vai Micro USB, izmaksas ir 35 EUR. Diagnostikai un kodēšanai no Android mobilā tālruņa vai planšetdatora, izmantojot (skrinšoti ir parādīti zemāk) Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no Google Play Market).

Ar savienojuma tipu USB Type-C. Preces kods OBDBMEN.C.

Ar savienojuma tipu Micro USB. Preces kods OBDBMEN.M.

bmw-enet-ethernet-usb-type-c-obd-diagnostika-kabel-bimmercode-bimmerlink

ENET kabeļa ar Ligtning savienotāju izmaksas ir 45 EUR. Preces kods OBDBMEN.L. Diagnostikai un kodēšanai no Apple mobilā tālruņa vai planšetdatora, kurie darbojas iOS, izmantojot Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no App Store).

bmw-enet-ethernet-lightning-obd-diagnostika-bimmercode-bimmerlink

Bimmercode ļauj kodēt vairākus BMW E un F sērijas transportlīdzekļu blokus.

Detalizēts rūpnīcas parametru kodēšanas apraksts Bimmercode programmā ir atrodama šajā saitē.

BimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlink
BimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercode

Bimmerlink programmatūra ir paredzēta, lai nolasītu un notīrītu kļūdas visiem pieejamajiem BMW E un F sērijas automašīnu blokiem.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.