Menu

Skeneris ELM327 personīgās automašīnas pašdiagnostikai

Universālais diagnostikas skeneris ir paredzēts personīgās automašīnas pašdiagnostikai ar izlaišanas datumu pēc 2001. gada. Skeneris ievietojas transportlīdzekļa OBD2 standarta diagnostikas savienotājā un pēc tam, izmantojot bezvadu savienojumu Bluetooth vai WiFi, savienojas ar mobilo tālruni, planšetdatoru vai datoru. Turklāt, izmantojot lietojumprogrammu, var veikt automašīnas diagnostiku, kļūdu dzēšanu un pašreizējos parametrus nolasīšanu, piemēram, motora apgriezienu skaitu, paātrinājuma laiku no 0 līdz 100 km/h un daudz ko citu. Parametrus var nolasīt arī tieši braukšanas laikā.

ELM327-skneris-obd2-bluetooth-wifi

Galvenās lietošanas priekšrocības:

- skeneris atmaksājas tūlīt pēc iegādes, jo tā izmaksas ir salīdzināmas ar vienu servisa centrā apmeklējumu
- nav jāgaida rinda pēc pierakstes uz auto servisu. Ja nepieciešams, skeneris ir pieejams tūlīt.
- skeneris ir universāls un strādā ar lielāko daļu automobiļu kopš 2001 izlauduma gada. Tas nozīmē, ka, nomainot automašīnu, nav nepieciešams iegādāties jaunu skeneri.
- skeneris būs ļoti noderīgs, pērkot automašīnu, jo ne visas problēmas tiek norādītas uz paneļa. Identificētās kļūdas, cita starpā, var norādīt uz nopietniem motora defektiem vai gaidāmajām sekām, kuras pārdevējs slēpj. Papildus tam, ka ne katrs automašīnu pārdevējs vēlas zaudēt laiku, braucot uz diagnostiku, pircējam katra šāda vizīte pie speciālista var izraisīt apaļu summu.

Skenera pamata un slēptās funkcijas

Skenera pievienošana automašīnai

Diagnostikas adaptera cenas.

- ar bezvadu savienojumu, izmantojot Bluetooth, visiem tālruņiem un planšetdatoriem ar Android operētājsistēmu un datoriem ar OS Windows - 35 EUR. Preces kods OBDBLT.

- ar bezvadu savienojumu, izmantojot WiFi, lielākajāi daļāi Apple ierīču (iPhone, iPad) ar iOS, visiem tālruņiem un planšetdatoriem ar Android operētājsistēmu un datoriem ar OS Windows - 37 EUR. Preces kods OBDWIFI.

Adapteri darbojas arī ar Bimmercode un Bimmerlink programmām BMW E, F, G, I sērijas automašīnu diagnostikai un kodēšanai, un tas ir pilnīgs Vgate iCar Pro Wi-Fi adaptera analogs.

Pasūtīt universālo diagnostikas skeneri

ELM327-scanner-obd2-bluetooth

ELM327-scanner-obd2-wifi

ELM327-scanner-OBDII

- ar bezvadu savienojumu, izmantojot WiFi Android un Apple ierīcēm (iPhone, iPad) ar iOS - 60 EUR (tikai uz pasūtījumu). Skeneris Vgate iCar Pro arī, strada ar programu BimmerCode BMW automašīnas kodēsanai.

 Vgate-icar-pro-wifi-obd

Kāpēc jāpērk skeneri pie mums?

Ne visi ELM327 skeneri ir vienādi, pat ja tie izskatās identiski, un cena dažkārt atšķiras. Pirmkārt, pasūtot ārzemēs, saņemtais skeneris var nedarboties ar konkrētu mašīnu, un tas būs Jūsu problēma, nevis pārdevēja (neiet runa par brāķi). Otrkārt, lētāki skeneri var strādāt ar nelielu skaitu mašīnu, vai arī tie ir ierobežoti funkcionalitātei - tie neuzskata visus parametrus un blokus. Tas nozīmē, ka skeneris var strādāt ar Jūsu auto, un, ja ir nepieciešams izveidot savienojumu ar drauga automašīnu, tas nedarbosies. Īsāk sakot, tas būs loterija.

Vēl viena no "neērtībām", ko var nodrošināt zemas kvalitātes skeneris, ir komunikācijas pārtraukšana ar laiku pa laikam, un tas būs ļoti kaitinoši.

Turklāt lētiem skeneriem var būt sliktas kvalitātes detaļu lodēšana uz uz pamatplates, kā arī ārkārtīgi zemas kvalitātes kontakti, kas darbības laikā kļust saliekti vai sabojājušies.

Un vēl viena lētu skeneru īpašība ir tā, ka tie var izdzēst kļūdas tikai instrumentu panelī, savukārt kļūdu atzīmes paliks motora vadības bloka atmiņā un vēlāk tos nolasīs profesionāla diagnostika.

Mūsu piedāvātais skeneris ir izgatavots, izmantojot PIC18F25K80 mikroshēmu. Lētākiem skeneriem ir dažādas šīs mikroshēmas variācijas (mēģinājumi to kopēt), kas ievērojami ierobežo tos gan lasīšanas kļūdu funkcionalitātes, gan saistīto automašīnu dažādības ziņā.

Ar lielāko zēmakredzamo skeneru daļu bieži būs "kaut kas ne tā".

Plohie skanneri ELM327 OBD2

Kļūdu cēloņi.

Bieži vien kļūdu parādīšanās ir saistīta ne tikai ar nepareizu darbību, bet arī vienkārši, no akumulatora jaudas zudumu, citu automašīnu "piepīpēšanas" u.tt. Uz paneļa parādās kairinošas zīmītes - Check Engine. Kļūdu dzēšana ar savu skeneri ietaupa laiku, salīdzinājumā ar autoservisa apmeklēšanu. Turklāt, ja rodas kļūda, jūs varat noteikt, kada apjoma remontam ir jagatavojas un kas būs jāmaina.

ELM327-skeneris-obd2-bluetooth

Share

Iekšējie linki

Mūsu partneri

Ārējie linki

Interesantas saites