Menu

Diagnostika Delphi DS150E

Profesionāla diagnostikas iekārta vieglajām un kravas automašīnām Delphi DS150E Autocom.

auto-diagnostika-delphi-10

Veic diagnostiku visu uzstādīto elektronisko vieglo automašīnu bloku Mercedes-Benz, Smart, BMW, Mini, Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Volvo, SAAB, Opel, Ford, Renault, Peugeot, Citroen, FIAT, Alfa-Romeo, Lancia, Rover, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Subaru, Suzuki, Hyundai, KIA elektronisko mezglu diagnostiku.

Pavisam tiek atbalstītas 47 vieglo un kravas automašīnu markas kopš 1995. izlaiduma gada.

Delphi-DS150E-auto-diagnostika

Šīs ierīces galvenā priekšrocība ir tā, ka lietotājam datorā ir viens interfeiss visām automašīnu markām. Citos gadījumos lietotājs ir spiests izmantot citu diagnostikas ierīci ar savu programmatūru katram zīmolam, pavadot ievērojamu laiku pārkvalifikācijai un adaptācijai.

Delphi DS150E ir aprīkots ar multipleksoru - ierīces panelī integrētu slēdžu mehānismu, kas mehāniski pārslēdz kontaktus, kas nāk no savienotāja. OBD II savienotāja fiziskais izmērs, ko ražotāji ieviesuši kopš 1996. gada, ir standarts visām automašīnu markām un modeļiem, taču gan savienojumam ar kontaktiem, gan datu kopnei ir būtiskas atšķirības.

Bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth, ļauj atrasties kādā attālumā no automašīnas, piemēram, ērti sēdēt pie stacionāra datora. Ierīcei komplektā nāk arī USB kabelis, ar kuru Jūs varat izveidot savienojumu ar datoru vai klēpjdatoru patiešo, ja nav Bluetooth moduļa. Arī pašas ierīces programmatūra tiek atjaunināta tikai caur kabeli.

Ierīcei ir slots Micro SD atmiņas kartes uzstādīšanai, lai reāllaikā ierakstītu rādījumus bez savienojuma ar datoru. Sarkanā paneļā ir poga REC, pēc kuras nospiešanas rodas skaņas signāls un sākas ierakstīšana.

Lai darbotos, programmatūru jāinstalē datorā, kurš darbojas operētājsistēma Windows (XP, 7, 8, 8.1, 10). Ierīce darbojas ar diagnostikas programam Delphi un Wurth WOW! Lai strādātu ar datoru, kurš darbojas Apple iOS, jāinstalē virtuālās mašīnas programmu VirtualBox, lai līdzinātos darbam Windows vidē.
Programmatūras saskarnes valoda ir krievu vai angļu.

Ierīces galvenās funkcijas vieglajiem automobiļiem:
- Kļūdu nolasīšana un dzēšana visās automašīnas elektroniskajās vienībās
- Sistēmas parametru datu nolasīšana reāllaikā. Pamatojoties uz rūpnīcas parametriem un konkrētās automašīnas datu salīdzinājumu, ir iespējams izdarīt secinājumu par dažādu agregātu darbības efektivitāti, to nodilumu un iespējamo agrīnu remontu.
- Rūpnīcas parametru kodēšana, konfigurācijas maiņa. Valodas maiņa instrumentu panelī un borta datorā.
- Piespiedu dedzināšanas (reģenerācijas) DPF daļiņu filtra sākšana
- DPF daļiņu filtra reģenerāciju skaitītāja atiestatīšana
- Degvielas iesmidzināšanas sprauslu pielāgošana pēc remonta vai nomaiņas
- Servisa intervālu atiestatīšana pēc eļļas nomaiņas motorā, automātiskajā pārnesumkārbā, pārnesumkārbās, bremžu šķidrumā, bremžu klučos
- Testa sastāvdaļu aktivizēšana. Piemēram, aktivizēšana no datora motoriņus spoguļu regulēšanai, stikla tīrītāju, logu pacēlāju, lukturu ieslēgšanana utt.
- Piespiedu bremžu virzuļa atšķaidīšana, nomainot kluču vai deaktivizējot bremžu sistēmu uz laiku
- Riepu spiediena nolasīšanas sistēmas programmēšana

BMW X5 E70 diagnostikas piemērs.

Komponentu aktivizēšanas, regulēšanas palaišanas un inžektoru pārbaudes piemērs dīzeļdzinējam.

Veic visu uzstādīto kravas automašīnu elektronisko bloku diagnostiku:
Scania (1996-2013) 114, 124, 144, 164, 94, G sērija, P sērija, R sērija
Volvo (1996.-2013. Ražošanas gadi) FH, FH12, FH16, FL6, FM10, FM12, FM7, FM9
DAF (2001-2013) CF65, CF75, CF85, LF 45, LF 55, XF 105, XF 95
Renault (2000-2013 ražošanas gadi) Magnum DCI, Magnum DXI, Midlum DCI, Midlum DXI, Premium DCI, Premium DXI, Maxity
Iveco (2002. – 2013. Gada izlaidums) Stralis, Eurotrakker, Daily

Galvenās ierīces funkcijas kravas automašīnām:
- visu elektronisko bloku lasīšanas un kļūdas dzēšanas
- Sistēmas parametru datu nolasīšana reāllaikā. Pamatojoties uz rūpnīcas parametru un konkrētās automašīnas datu salīdzinājumu, ir iespējams izdarīt secinājumu par dažādu agregātu darbības efektivitāti, to nodilumu un iespējamo agrīnu remontu.
- Rūpnīcas parametru kodēšana, konfigurācijas maiņa
- DPF daļiņu filtra piespiedu dedzināšanas (reģenerācijas) sākums
- DPF daļiņu filtra reģenerāciju skaitītāja atiestatīšana
- Degvielas iesmidzināšanas sprauslu pielāgošana pēc remonta vai nomaiņas
- Pēc eļļas maiņas atiestatiet apkopes intervālus
- Vadības bloku programmēšana, elektronisko aizdedzes atslēgu pielāgošana (iesiešana)
- piespiedu izpildmehānismu sākšana uz vietas, neizbraucot uz trasi, lai pārbaudītu viņu darbu.

Interneta tirgū tagad var atrast zemākās cenu kategorijas analogus. Ārēji uzrādītajās fotogrāfijās ierīces var izskatīties identiskas. Galvenā atšķirība būs veiktspējas un funkcionalitātes kvalitātē. Piemēram, lētiem analogiem var būt sliktas kvalitātes savienojošo elementu kontakti, kas paredzēti īsam kalpošanas laikam. Iespiestajai shēmai var būt īpaši zemas kvalitātes elementu lodēšana, un dažreiz tas tiek darināts ar rokām. Var izmantot arī nekvalitatīvas elektroniskas detaļas ar samazinātu funkcionalitāti. Tā rezultātā nespēja nolasīt dažu bloku parametrus. Piemēram, vienā mašīnā nomainītie inžektori tiks reģistrēti, bet otrā tas būs neiespējami, lai gan šāda funkcionalitāte tiks iekļauta programmā.

Deiphi DS150E ierīces izmaksas ar OBD2 savienotāju - 150 EUR.

Ierīces ar adapteru komplektu (8 vadi), lai savienotu visas iespējamās vieglo un kravas automašīnu servisa savienotāju versijas cena - 180 EUR.

Atasevišķi adapteru komplekta izmaksas no standarta OBD2 savienotāja visu iespējamo servisa savienotāju versiju pieslēgšanai vieglajām automašīnām ir 50 EUR. Komplektā ietilpst 7 kabeļi savienošanai ar automašīnām: Audi, BMW, Mercedes, Fiat, Peugeot, Citroen, Opel un viens papildu barošanas kabelis, kas nepieciešams, pieslēdzoties Fiat, Peugeot un Citroen automašīnam.

Mēs neinstalējam programmatūru. Iespējama īsa konsultācija.

Pasūtīt diagnostikas ierīci Deiphi DS150E

auto-diagnostika-delphi-88

auto-diagnostika-delphi-12

auto-diagnostika-delphi-2

auto-diagnostika-delphi-4

auto-diagnostika-delphi-5

Share

Iekšējie linki

Mūsu partneri

Ārējie linki

Interesantas saites