Menu

Uzstādīšana un ekspluatācija

Aktīvā elektroniskā izplūdes sistēma Thunder tiek piegādāta kā universāls komplekts. Uzstādīšana un pielāgošana konkrētam transportlīdzeklim jāveic kvalificētā autoservisā.

Mēs nenodarbojamies ar instalēšanu.

thunder-active-exhaust-sound-system-1

Skaņas ģeneratorus var uzstādīt gan ārpusē - tie ir ūdensizturīgi, gan no salona ar skaņas caurulēm uz āru. Skaņas ģeneratoru uzstādīšanas interpretācija var būt atšķirīga, atkarībā no transportlīdzekļa individuālajiem parametriem un brīvas vietas pieejamības.

Ir iespējams izgatavot atsevišķus stiprinājumus skaņas ģeneratoriem, izmantojot metināšanu, bet tajā pašā laikā, nesabojājot iekšējo elektroniku, vai uz skavām.

Skaņas ģeneratori jāuzstāda pēc iespējas tuvāk mašīnas aizmugurei, virzienā uz galveno izplūdes atveri, ar taurem tajā pašā virzienā kā izplūdes caurules.

Tā kā skaņas ģeneratoru skaņa ir zemfrekvences (bass), no ārpuses ir ārkārtīgi grūti noteikt precīzu to atrašanās vietu. Tāpēc ģeneratorus var uzstādīt noteiktā attālumā no izplūdes sistēmas galiem.

Nav atļauts uzstādīt skaņas ģeneratorus horizontālā plaknē ar to ķermeņa pusi, kur skaņas izeja atrodas augšējā daļā, lai iekšpusē neuzkrātos netīrumi un mitrums, kas laika gaitā var aizsegties. skaņas izvads ar netīrumu slāni.

Pēc mehāniskas uzstādīšanas elektroniskā daļa ir savienota ar transportlīdzekli. Lai sistēma darbotos, borta sistēmai ir jāpievieno 12 voltu barošanas avots - plus un mīnus. Transportlīdzekļa CAN kopnei ir pievienoti vēl 2 vadi - CAN-High un CAN Low. Pēc tam no salona katram skaņas ģeneratoram jāievada 2 kabeļi un jāpievieno kontaktdakšas. Divu elektronisko bloku uzstādīšana ir atļauta tikai salonā, tie nav ūdensizturīgi.

Sistēmu kontrolē no mobilā tālruņa notiek, izmantojot bezmaksas lietojumprogrammu - dbplus, gan Apple, gan Android ierīcēm.

dbplus-aktivnyj-vyhlop-upravlenie-1

dbplus-aktivnyj-vyhlop-upravlenie-2

dbplus-aktivnyj-vyhlop-upravlenie-3

Pēc programmas lejupielādes tālrunī un bezvadu savienojuma ar aktīvo izplūdes sistēmu, izmantojot Bluetooth, programmas augšējā labajā stūrī jānoklikšķina uz ikonas "i", kurā atlasāt automašīnas marku, modeli un ražošanas gadu, noklikšķiniet uz zemāk esošās pogas Download, pēc kura individuālie parametri tiek lejupielādēti sistēmas optimizēšanai elektroniskajā vadības blokā. Ja serveris ir aizņemts, atkārtojiet parametru lejupielādi vēlāk.

dbplus-aktivnyj-vyhlop-upravlenie-4

Programmai būs pieejami 8 pilnīgi atšķirīgas izplūdes skaņas automašīnu atmosfēras benzīna dzinējiem:

- Porsche Cayenne
- Audi R8
- Audi RS3
- Mercedes-Benz G53
- Mercedes-Benz C63
- BMW M3
- Ferrari 488
- Nissan GT-R

Savukārt katru no šīm 8 skaņām var papildināt ar individuāliem iestatījumiem. Piemēram, parametrs ar sarkanu slīdni ļauj pielāgot apgriezienu "metienu", iedarbinot automašīnu. Apakšējā stāvoklī apgriezieni sākumā paliks tukšgaitas vai paaugstinātu iestatījumu līmenī, tie, tāpat kā iedarbinot sporta automašīnu, vispirms apgriezieni "aizlido" uz augšu un pēc tam atgriežas tukšgaitas zonā. Tiek regulēti arī tukšgaitas skaņas parametri - augstie vai mazie apgriezieni.

Poga "B" izslēdz izplūdes skaņu līdz pilnīgai nullei. Visus iestatījumus var saglabāt kā atsevišķus 4 konfigurācijus. Automašīna startē ar parametriem, kas tika izmantoti, kad dzinējs tika izslēgts. Lai sāktu bez skaņas, jums ir jāizveido atbilstošā konfigurācija un tā jāaktivizē.

Share

Iekšējie linki

Mūsu partneri

Ārējie linki

Interesantas saites