Opel diagnostika un kodēšana (OP-COM) (Kods: OBDOPC.A)

Opel diagnostika:
Cena: 40.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Diagnostikas adapteris ar A tipa USB savienojuma interfeisu (liels datora USB). Pēc atbilstošās programmatūras (mēs neinstalējam) instalēšanas datorā, kurā darbojas operētājsistēma Windows, un savienojumu ar automašīnu, būs pieejama pilnīga diagnostika ar detalizētu kļūdu kodu interpretāciju krievu vai angļu valodā.

Arī ar šī adaptera un programmas palīdzību ir iespējams kodēt automašīnu, piemēram, pēc ksenona vai miglas lukturu, parkošanās sensoru, kruīza kontroles uzstadīšanas, jaunas aizdedzes atslēgas reģistrēšanas vai pazaudētas atslēgas datu dzēšanas utt.

Adapteris atbalsta visus Opel automašīnu modeļus no 1987. līdz 2016. gadam:

Agila, Antara, Astra F, Astra G, Astra H, Astra J, Calibra, Campo, Captiva, Captiva MAXX, Combo C, Corsa B, Corsa C, Corsa D, Frontera, Frontera-B, Insignia, Meriva, Monterey, Movano, Omega B, Sintra, Speedster, VX220, Tigra, Tigra B, Vectra B, Vectra C, Signum, Vivaro, Zafira, Zafira-B.

Adapteris 1.70 vērsijas 1987. - 2012. izlaiduma gadu automašīnam. Preces kods OBDOPC.A.

Adapteris 1.99 vērsijas 1987. - 2016. izlaiduma gadu automašīnam. Preces kods OBDOPC.B.

Mēs neinstalējam programmatūru. Iespējama īsa konsultācija.

Programmas OP-COM izmantošana pēc piemēra

Kā instalēt Opel OP-COM programmatūru Windows datorā

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.