Menu

Biksenona lēcu uzstādīšana

Reklāma: Miniatūrais mobilais tālrunis pirkstā izmēra

Prožektora tipa lēcu moduļi LHL markas tiek uzstādīti luktura štata reflektorā no iekšējās puses lampas uzstādīšanas atverē, un tiek fiksētas ar speciālu centrējošo paplāksni un uzgriezni no ārējās puses. Tam ir nepieciešams noņemt luktura blokus. Bieži, lukturu noņemšanai ir nepieciešams priekšējā bampera pilnīgā vai daļējā demontāža. Tālāk ir nepieciešams noņemt stiklu no lukturiem, kas ir piestiprināti ar rūpnīcas termo-hermētiķi. Šīs operācijas izpildīšanai ir nepieciešams uzkarsēt lukturi līdz noteiktai temperatūrai speciālā krāsnī. Pēc biksenona lēcas uzstādīšanas viss tiek salikts pretējā kārtībā. Lukturu seklajos atstarotajos var prasīties ievietošanas vietas papildus apstrāde, lai lēca tiktu dziļāk ievietota un neaizskartu stiklu, kad tiks veikta tās turpmākā augstuma regulēšana, un netraucētu lukturu roku vai automātiskajam štata korektoram.

Lēcās tiek izmantotas H1 ksenona lampas, kurām ir arī parasto halogēna lampu analogi.

Mēs piedāvājam 3 lēcu tipu:

1. 2.5 collu tipizmēra ar lēcas diametru 6.35 cm un cokolu H1 lampām uzstādīšanai vieglajiem auto un nelieliem džipiem.

X1 modeļa Bi-ksenona lēcas

bixenon lens 2.5 x1 type

X3 modeļa Bi-ksenona lēcas

bixenon lens 2.5 x3 type

X5 modeļa Bi-ksenona lēcas

bixenon lens 2.5 x5 type

2. 3.0 collu tipizmēra ar lēcas diametru 7.62 cm un cokolu HB1 lampām uzstādīšanai džipiem, minibusiem un kravas automobiļiem.

X7 modeļa Bi-ksenona lēcas

Bixenon Lens 3.0 X5 Type

Lēcas diametrs ietekmē izejošā staru kūļa platumu. Jo lielāks ir diametrs, jo platāks ir leņķis, un dārgāka ir lēca. Bez tā, 3.0 collu lēcu modeļa fizisks izmērs ir ievērojami lielāks, nekā 2.5 collu modelim. Lielo izmēru dēļ to nav iespējams uzstādīt lielākajā daļā vieglo automašīnu lukturos. Šis lēcu tips izcili būs piemērots uzstādīšanai džipos, mikroautobusu un kravas automašīnām. Tas ir maksimāls izmērs, kuru ražo.

Biksenona lēcu salīdzinājums 3.0" izmēra (pa kreisi) un 2.5" (pa labi).

bixenon lens 3.0 vs 2.5

Bi ksenonovie linzi dlja avtomobilnih far

3. 3.0 collu tipizmēra ar cokolu D2S vai D1S lampām štatu lēcu aizvietošanai, kas uzstādītas rūpnīcā. Štatu lēcu ilglaicīgas ekspluatācijas rezultātā, ar laiku izbalē atstarotājs. Rezultātā lukturi spīd, bet neizstaro gaismu. Ceļa apgaismojums kļūst blāvs, pat pēc jaunu lampu uzstādīšanas, rezultātā sāk uzrādīties diskomforts automobiļa vadīšanā nakts laikā un pie sliktiem redzamības apstākļiem. Dažos gadījumos ar šādu optiku nav iespējams iziet tehnisko apskati. Pēc lēcu aizvietošanas uz biksenona lēcām autovadītāj saņem daudz kvalitatīvāku tuvo gaismu, nekā tā oriģināli nāk no rūpnīcas, jo mūsdienu tehnoloģijas sniedz iespēju izgatavot vienmērīgāku atstarotāja virsmu un kvalitatīvāk apstrādātu lēcas stiklu. Rūpnīcu lēcām ir pakāpjveida stikla izliektās virsmas apstrāde, kas redzama to tuvāk apskatot, kas tiešā veidā ietekmē lēcas gaismas kūli. Bez kvalitatīvākas gaismas pēc štata lēcu aizvietošanas, autoīpašnieks saņem papildus tālo gaismu.

    

X9 modeļa Bi-ksenona lēcas

bixenon lens 3.0 x7 type

bixenon lens 3.0 x7 type d2s d1s

X10 modeļa Bi-ksenona lēcas, lai aizstātu sadedzinātās fabrikas ksenona lēcas Audi A6 (C5), A6L, S6, Mercedes Benz W209, W21, W251, W212, R171, ML320 (X164), BMW E65, E53 automašīnam.

X11 modeļa Bi-ksenona lēcas, lai aizstātu sadedzinātās fabrikas ksenona lēcas BMW E60/E61, Ford C-Max, S-Max, Audi A6/S6/A8 D3, S8 D4, Mercedes-Benz W211 automašīnam.

Share

Iekšējie linki

Mūsu partneri

Ārējie linki

Interesantas saites