Menu

Lukturu automatiskais korektors

Reklāma: Pilnvērtīgs mobilais tālrunis - Nokia 3310 miniatūra kopija

Korektora esamība - viens no ikgadējās obligātās tehniskās apskates paiešanas nosacījumiem pēc ksenonu lampu uzstādīšanas. Automātisks līmeņu lukturu korektors ir elektroniska ierīce, kas ir paredzēta lukturu slīpuma leņķa automātiskām izmaiņām atkarībā no automobiļa virsbūves līmeņa. Šajā lukturu korektora konstrukcija atšķiras no klasiska korektora un savā konstrukcijā nav mehānisku devēju uz automobiļa karekļa svirām, ka, savukārt, izdara uzstādīšanas procesu daudz lētāk.

Korektora darbības princips: uz automobiļa virsbūvi ir uzstādāms pārvaldes bloks, kurā atrodas slīpuma leņķa definēšanas devējs. Pie automobiļa ielādes un virsbūves slīpuma, sākuma uzdotā leņķa izmaiņām, pārvaldes bloks izdara nepieciešamas aprēķināšanas, uz kuru bāzes tiek dota komanda uz štatu elektro pārvaldes motoru ar lukturu reflektoru slīpumu. Pārvaldes bloks pieslēdzas pie, jau uzstādītam no rūpnīcas, rokas elektrisko lukturu korektoram.

Lukturu slīpuma leņķa automātiskas korekcijas sistēmas cena - 150 EUR 120 EUR (tikai pēc pasūtījuma ar 50% priekšapmaksu. Gaidīšanas laiks - līdz 4 nedēļām).

automatiskais lukturu korektors

Share

Iekšējie linki

Mūsu partneri

Ārējie linki

Interesantas saites