BMW X3 F25 un X4 F26 jauni salona rokturi (Kods: DRF25DBL)

BMW X3/X4-sērijas F25/F26:
Cena: 30.00 EUR
Nav pieejams

BMW X3 sērijas F25 un X4 F26 2010 - 2017 modeļa gados salona pasažieru durvju rokturu korpusu detaļās. Piegādātāja valsts - Vācija.

Oriģinālie durvju rokturi ir pārklāti ar gumijas slāni, tāpēc to izmaksas, atkarībā no iegādes vietas, sākas no 80 Euro par gabalu. Laika gaitā šis slānis kļūst lipīgs un pēc tam sāk drūpēt, atstājot čaumalas.

Turklāt, tagad tirgū ir izplatīti ļoti lēti ķīniešu durvju rokturi. Skrūves vietas var nesakrist, un uzstādīšana būs ārkārtīgi sarežģīta, neizmantojot būvniecības fēnu. Attiecībā uz taustes sajūtām viņiem nebūs nekāda sakara ar oriģinālu, tā būs parasta gluda un slidena plastmasa, kurai pēc rūpīgas apskatišanas ir nevienmērīga struktūra, pats materiāls ir trausls. Lētiem ķīniešu rokturiem nav nekādu marķējumu - labais, kreisais, izlaišanas datums un tā tālāk. Šādi rokturi agrāk vai vēlāk, ātra aizvēršanas laikā, var palikt rokā, nevis pie durvīm.

Mēs piedāvājam korpusa analogu, kas taustes sajūtu un kvalitātes ziņā būs tuvu oriģinālam, bet pēc daudz zemākās cenas.

Vadītāja roktura korpusa izmaksas ir 30 EUR.
Melnas krāsas - produkta kods DRF25DBL
Bēšas krāsas - produkta kods DRF25DBG

Oriģinālā vadītāja roktura analogs ir pielāgots tā, lai to varētu uzstādīt virs vecā, neizņemot durvju karti. Lai instalētu, vienkārši jānoņem oriģinālā roktura daļu no plastmasas paneļa un jāuzstāda jauns.

Labā priekšējā / aizmugurējā pasažiera salona roktura cena ir 25 EUR.

Melnas krāsas - preces kods DRF25BLR
Gaišas (bēša) krāsas - preces kods DRF25BER

Kreisā aizmugurējā pasažiera salona roktura cena ir 25 EUR.

Melnas krāsas - preces kods DRF25BLL
Gaiša (bēšas) krāsas - preces kods DRF25BEL

Rokturi ir uz vietas.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.