Kabelis D-Can BMW E sērijas diagnostikai, kodēšanai un programmēšanai (Kods: OBDBMD.A)

Ierīce BMW E-sērijai:
Cena: 50.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Profesionāls vadu adapteris, kas paredzēts tālruņa, planšetdatora vai datora savienošanai ar automašīnām BMW E-sērijas sakot no 1994. izlaiduma gada ar rūpnīcas standarta diagnostikas OBD savienotāju (automašīnām no 94 līdz 98 gadiem ir nepieciešams papildu adapteris, kas nav iekļauts cenā), kā arī, MINI R56, R60 automašīnām. Sīkāk: E36, E38, E39, E46, E52, E53, E65, E60, E63, E83, E84, E85, E87, E90, E70, E71, E89, MINI R56, R60.

Savienojuma tips USB Type-A (liela datora USB), USB Type-C vai Micro USB.

Uz korpusa ir 7 un 8 PIN ieslēgšanas/izslēgšanas  slēdzis, lai strādātu ar transportlīdzekļiem pirms vai pēc 2007. izlaiduma gada.

Adaptera cena ir 45 EUR. Mēs neinstalējam programmatūru. Iespējama īsa konsultācija.

Ar savienojuma tipu USB Type-A. Preces kods OBDBMD.A.

Ar savienojuma tipu USB Type-C. Preces kods OBDBMD.C.

Ar savienojuma tipu Micro USB. Preces kods OBDBMD.M.

Turklāt BMW E36, E39, E53, Z3 adaptera ar apaļu savienotāju (OBD2 no 20 PIN uz 16 PIN) cena - 14 EUR. Preces kods OBDBM20.16.


Adaptera funkcijas savienotjot ar mobilo tālruni vai planšetdatoru, kurī darbojas operētājsistēma Android un kurām tiek izmantota maksas programmatūra (nav iekļauta).

Galvenā priekšrocība šajā gadījumā būs tā, ka nav nepieciešama ilgstoša daudzu dažādu programmatūru, datu bāzu instalēšana un pēc tam vel, ilga un sāpīga adaptera konfigurācija savienošanai ar datoru. Un vēl būs jāizlasa desmitiem lappušu tehniskās dokumentācijas un forumu internetā. Šeit ir instalēta tikai viena programma un pievienots adapteris, kuram nav nepieciešami iestatījumi. Kodēšana tiek veikta ar skaidru interfeisu krievu vai angļu valodā ar paplašinātu darbību skaidrojumu.

Pilnīga visu pieejamo automašīnu bloku ar kļūdas kodiem diagnostika un īsa to atšifrēšana. Lasīšanas kļūdas tiek veiktas līdz dilera diagnostikas aprīkojuma iespējām (2005. gada BMW 1. sērija piemērā).

BMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-AndroidBMW-Diagnostika-Android

Konkrētam automobīļim pieejamo rūpnīcas parametru un iestatījumu kodēšana vairākos blokos. Piemēram, automātiska tuvās gaismas ieslēgšana, lukturu mazgātāja izslēgšana, stikla tīrītāju gājienu skaits pēc stikla mazgāšanas, centrālās atslēgas aizvēršana, braucot utt.

Tieši pirms katra noteikta bloka kodēšanas programmā tiek saglabāti visi iepriekšējie dati (Backup), un, ja nepieciešams, Jūs vienmēr varat atgriezties pie iepriekšējiem iestatījumiem vai, jebkura cita iepriekš saglabāta. Bekapi tiek saglabāti ar datuma un laika zīmogu (2005. gada BMW 1. sērija piemērā).

Android-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMWAndroid-Kodirovanie-BMW

Datu nolasīšana par nobraukumu un VIN koda atbilstību 3 galvenajiem mašīnas blokiem.

Android-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMWAndroid-Probeg-BMW


Adaptera iespējas, izveidojot savienojumu ar datoru vai planšetdatoru, kurā darbojas operētājsistēma Windows, un izmantojot atbilstošu programmatūru Rheingold, ISTA+, ISTA D, ISTA P, INPA, WinKFP, Tool32, NCS Expert (nav iekļauta komplektā).

- pilnīga visu pieejamo automašīnu bloku ar kļūdas kodiem diagnostika un īsa to atšifrēšana. Lasīšanas kļūdas tiek veiktas līdz dilera diagnostikas aprīkojuma iespējām.

- konkrētam automobilim pieejamo rūpnīcas parametru un iestatījumu kodēšana vairākos blokos.

- programmēšana: visu pieejamo bloku programmatūras atjaunināšana. Kritisko kļūdu skaitītāju atiestatīšana, piemēram, LCM/FRM gaismas blokā pēc īssavienojumu sērijas. Dileris šādos gadījumos maina bloku uz jaunu, jo veco nevar atjaunot saskaņā ar tehniskajiem noteikumiem. VIN koda maiņa uz savu, gadījumā, ja lietotas bloks ir nomainits no citas mašīnas un tai sekojošo iesiešanu (pielāgošana, jūsu konfigurācijas noteikšana). Atslēgšana video braukšanas laikā un daudz kas cits.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.