• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Kabelis BMW ENET F, G un I sērijas diagnostikai, kodēšanai un programmēšanai

  Kods: OBDBMEN
  Cena: 30.00 EUR
  Iekārta BMW F un G sērijas diagnostikai:
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  ENET (Ethernet OBD) kabelis diagnostikai, rūpnīcas parametru kodēšanai, programmēšanai (programmatūras atjauninājumiem), elektronisko bloku pielāgošanai, milzīga parametru skaita reāllaikā nolasīšanai no BMW F, G un I sērijas automašīnām, izmantojot profesionālas dīleru programmas E-SYS, ISTA-P, Rheingold, instalētas datorā, kurš darbojas OS Windows. Programmatūra nav iekļauta komplektācijā, un mēs neinstalējam.

  Diagnostika un kodēšana no telefona ir pieejama, izmantojot Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no Play Market vai App Store). Kabelis ļauj pieslēgt un nolasīt datus no automašīnas daudz ātrāk, nekā izmantojot dažāda veida bezvadu adapterus. Turklāt dažos gadījumos bezvadu adapteri nevar veikt dažas kodēšanas darbības.

  Ar programmu Bimmerlink ir pieejama visu automašīnu bloku ar kļūdas kodiem diagnostika un īsa to atšifrēšana. Lasīšanas kļūdas tiek veiktas līdz dilera diagnostikas aprīkojuma iespējām. Talāk kļūdas ir iespējams dzēst.

  Ar programmu Bimmecode automobīļim ir pieejama rūpnīcas parametru un iestatījumu kodēšana vairākos blokos. Piemēram, automātiska tuvās gaismas ieslēgšana, lukturu mazgātāja izslēgšana, stikla tīrītāju gājienu skaits pēc stikla mazgāšanas, centrālās atslēgas aizvēršana, braucot utt.

  Galvenā priekšrocība šajā gadījumā būs tā, ka nav nepieciešama ilgstoša daudzu dažādu programmatūru, datu bāzu instalēšana un pēc tam vel, ilga un sāpīga adaptera konfigurācija savienošanai ar datoru. Un vēl būs jāizlasa desmitiem lappušu tehniskās dokumentācijas un forumu internetā. Šeit ir instalēta tikai viena programma un pievienots adapteris, kuram ir nepieciešami īsie iestatījumi. Kodēšana tiek veikta ar skaidru interfeisu angļu valodā ar paplašinātu darbību skaidrojumu.

  Ar ENET diagnostikas kabeli saderīgo transportlīdzekļu saraksts:

  BMW 1-sērijas: F20, F21, F44, F45, F46
  BMW 2-sērijas: F22, F23
  BMW 3-sērijas: F30, F31, F34, F80
  BMW 4-sērijas: F32, F33, F35, F36, F82, F83
  BMW 5-sērijas: F07, F10, F11, F18
  BMW 6-sērijas: F06, F12, F13
  BMW 7-sērijas: F01, F02, F03, F04
  BMW X-sērijas: F15, F16, F25
  BMW i3: I01
  BMW i8: I12


  ENET kabeļa ar RJ45 (LAN) savienotāju izmaksas - 30 EUR. Preces kods OBDBMEN.

  ENET kabeļa ar USB A tipa savienotāju (liela datora USB, kurā nav iekļauta LAN karte) izmaksas ir 40 EUR. Preces kods OBDBMEN.A.

  bmw-enet-ethernet-usb-type-a-obd-diagnostika-kabel

  ENET kabeļa ar savienotājiem pēc izvēles, USB Type-C vai Micro USB, izmaksas ir 45 EUR. Diagnostikai un kodēšanai no Android vai iOS mobilā tālruņa vai planšetdatora, izmantojot (skrinšoti ir parādīti zemāk) Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no Google Play Market vai App Store).

  Ar savienojuma tipu USB Type-C. Preces kods OBDBMEN.C.

  Ar savienojuma tipu Micro USB. Preces kods OBDBMEN.M.

  bmw-enet-ethernet-usb-type-c-obd-diagnostika-kabel-bimmercode-bimmerlink

  Ja IP adreses iestatījumi Android ierīcē netiek noteikti automātiski, tie jāievada manuāli (dati skrinotā). Pēc kabeļa pievienošanas izvēlnē būs pieejami Ethernet savienojuma iestatījumi.

  ENET kabeļa ar Ligtning savienotāju izmaksas ir 50 EUR. Preces kods OBDBMEN.L. Diagnostikai un kodēšanai no Apple mobilā tālruņa vai planšetdatora, kurie darbojas iOS, izmantojot Bimmercode un Bimmerlink programmas (maksas versijas tiek instalētas no App Store). Lai sāktu, tālrunis jāieslēdz Lidmašīnas režīmā/Airplane mode (dažkārt ir jāatspējo cita veida Bluetooth un WiFi savienojumi). Pretējā gadījumā tiks parādīta savienojuma kļūda, jo tālrunis neredz aktīvu interneta savienojumu, izmantojot kabeli, un atvieno to. Programmu Bimmercode un Bimmerlink iestatījumos ir jāizvēlas savienojuma veids MHD ENETE Black.

  bmw-enet-ethernet-lightning-obd-diagnostika-bimmercode-bimmerlink

  Bimmercode ļauj kodēt vairākus BMW E, F, G un I sērijas transportlīdzekļu blokus.

  Detalizēts rūpnīcas parametru kodēšanas apraksts Bimmercode programmā ir atrodama šajā saitē.

  BImmerlink

  BimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlinkBimmerlink

  BImmercode

  BimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercodeBimmercode

  Bimmerlink programmatūra ir paredzēta, lai nolasītu un notīrītu kļūdas visiem pieejamajiem BMW E un F sērijas automašīnu blokiem.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.