• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Diagnostika Delphi DS150E 2021

  Kods: OBDDS150
  Cena: 190.00 EUR
  Komplektācijas izvēle:
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Profesionāla diagnostikas iekārta vieglajām un kravas automašīnām Delphi DS150E. Tiek atbalstītas vieglas un kravas automašīnas līdz 2021. izlaiduma gadam (pavisam 74 markas).

  Bezvadu savienojums, izmantojot Bluetooth, ļauj atrasties kādā attālumā no automašīnas, piemēram, ērti sēdēt pie stacionāra datora.

  Ierīce tiek piegādāta, atkarībā no partijas, divās versijās, ar noņemamu kabeli uz korpusa vai pastāvīgi savienota. Šo opciju nevar izvēlēties pasūtot, jo tas nekādi neietekmē ierīces funkcionalitāti. Iepakojuma materiāli var atšķirties no fotoattēliem.

  Veic diagnostiku visu uzstādīto elektronisko vieglo automašīnu bloku Mercedes-Benz, Smart, BMW, Mini, Audi, Volkswagen, SEAT, Skoda, Volvo, SAAB, Opel, Ford, Renault, Peugeot, Citroen, FIAT, Alfa-Romeo, Lancia, Rover, Toyota, Nissan, Mitsubishi, Mazda, Subaru, Suzuki, Hyundai, KIA elektronisko mezglu diagnostiku.

  Pavisam tiek atbalstītas 74 vieglo un kravas automašīnu markas kopš 1988. izlaiduma gada. Ieskaitot atbalstu amerikāņu automašīnām.

  Delphi-DS150E-auto-diagnostika

  Šīs ierīces galvenā priekšrocība ir tā, ka lietotājam datorā ir viens interfeiss visām automašīnu markām. Citos gadījumos lietotājs ir spiests izmantot citu diagnostikas ierīci ar savu programmatūru katram zīmolam, pavadot ievērojamu laiku pārkvalifikācijai un adaptācijai.

  Delphi DS150E ir aprīkots ar multipleksoru - ierīces panelī integrētu slēdžu mehānismu, kas mehāniski pārslēdz kontaktus, kas nāk no savienotāja. OBD II savienotāja fiziskais izmērs, ko ražotāji ieviesuši kopš 1996. gada, ir standarts visām automašīnu markām un modeļiem, taču gan savienojumam ar kontaktiem, gan datu kopnei ir būtiskas atšķirības.

  Ierīcei komplektā nāk arī USB kabelis, ar kuru Jūs varat izveidot savienojumu ar datoru vai klēpjdatoru patiešo, ja nav Bluetooth moduļa. Arī pašas ierīces programmatūra tiek atjaunināta tikai caur kabeli.

  Ierīcei ir slots Micro SD atmiņas kartes uzstādīšanai, lai reāllaikā ierakstītu rādījumus bez savienojuma ar datoru. Sarkanā paneļā ir poga REC, pēc kuras nospiešanas rodas skaņas signāls un sākas ierakstīšana.

  Lai darbotos, programmatūru jāinstalē datorā, kurš darbojas operētājsistēma Windows (XP, 7, 8, 8.1, 10, 11). Ierīce darbojas ar diagnostikas programam Delphi, Autocom un Wurth WOW! Lai strādātu ar datoru, kurš darbojas Apple iOS, jāinstalē virtuālās mašīnas programmu VirtualBox, lai līdzinātos darbam Windows vidē.
  Programmatūras interfeisa valoda ir angļu, krievu, u.c.

  Ierīces galvenās funkcijas vieglajiem automobiļiem:
  - Kļūdu nolasīšana un dzēšana visās automašīnas elektroniskajās vienībās
  - Sistēmas parametru datu nolasīšana reāllaikā. Pamatojoties uz rūpnīcas parametriem un konkrētās automašīnas datu salīdzinājumu, ir iespējams izdarīt secinājumu par dažādu agregātu darbības efektivitāti, to nodilumu un iespējamo agrīnu remontu.
  - Rūpnīcas parametru kodēšana, konfigurācijas maiņa. Valodas maiņa instrumentu panelī un borta datorā.
  - Piespiedu dedzināšanas (reģenerācijas) DPF daļiņu filtra sākšana
  - DPF daļiņu filtra reģenerāciju skaitītāja atiestatīšana
  - Degvielas iesmidzināšanas sprauslu pielāgošana pēc remonta vai nomaiņas
  - Servisa intervālu atiestatīšana pēc eļļas nomaiņas motorā, automātiskajā pārnesumkārbā, pārnesumkārbās, bremžu šķidrumā, bremžu klučos
  - Testa sastāvdaļu aktivizēšana. Piemēram, aktivizēšana no datora motoriņus spoguļu regulēšanai, stikla tīrītāju, logu pacēlāju, lukturu ieslēgšanana utt.
  - Piespiedu bremžu virzuļa atšķaidīšana, nomainot kluču vai deaktivizējot bremžu sistēmu uz laiku
  - Riepu spiediena nolasīšanas sistēmas programmēšana

  Delphi DS150E diagnostikas ierīces izmantošanas piemērs

  BMW X5 E70 diagnostikas piemērs.

  Delphi-Diagnostic

  Delphi-DiagnosticDelphi-DiagnosticDelphi-DiagnosticDelphi-DiagnosticDelphi-DiagnosticDelphi-DiagnosticDelphi-DiagnosticDelphi-Diagnostic

  Komponentu aktivizēšanas, regulēšanas palaišanas un inžektoru pārbaudes piemērs dīzeļdzinējam.

  Delphi-Activation

  Delphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-ActivationDelphi-Activation

  Veic visu uzstādīto kravas automašīnu elektronisko bloku diagnostiku automašīnam līdz 2021 izlaiduma gada, tai skaitā:
  Scania (1996-2013) 114, 124, 144, 164, 94, G sērija, P sērija, R sērija
  Volvo (1996.-2013. Ražošanas gadi) FH, FH12, FH16, FL6, FM10, FM12, FM7, FM9
  DAF (2001-2013) CF65, CF75, CF85, LF 45, LF 55, XF 105, XF 95
  Renault (2000-2013 ražošanas gadi) Magnum DCI, Magnum DXI, Midlum DCI, Midlum DXI, Premium DCI, Premium DXI, Maxity
  Iveco (2002. – 2013. Gada izlaidums) Stralis, Eurotrakker, Daily

  Cita starpā, atbalsta darbības režīmu borta tīklos ar 24 voltu barošanas avotu.

  Galvenās ierīces funkcijas kravas automašīnām:
  - visu elektronisko bloku lasīšanas un kļūdas dzēšanas
  - Sistēmas parametru datu nolasīšana reāllaikā. Pamatojoties uz rūpnīcas parametru un konkrētās automašīnas datu salīdzinājumu, ir iespējams izdarīt secinājumu par dažādu agregātu darbības efektivitāti, to nodilumu un iespējamo agrīnu remontu.
  - Rūpnīcas parametru kodēšana, konfigurācijas maiņa
  - DPF daļiņu filtra piespiedu dedzināšanas (reģenerācijas) sākums
  - DPF daļiņu filtra reģenerāciju skaitītāja atiestatīšana
  - Degvielas iesmidzināšanas sprauslu pielāgošana pēc remonta vai nomaiņas
  - Pēc eļļas maiņas atiestatiet apkopes intervālus
  - Vadības bloku programmēšana, elektronisko aizdedzes atslēgu pielāgošana (iesiešana)
  - piespiedu izpildmehānismu sākšana uz vietas, neizbraucot uz trasi, lai pārbaudītu viņu darbu.

  Delphi-truck-eng

  Delphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-engDelphi-truck-eng

  Interneta tirgū tagad var atrast zemākās cenu kategorijas analogus. Ārēji uzrādītajās fotogrāfijās ierīces var izskatīties identiskas. Galvenā atšķirība būs veiktspējas un funkcionalitātes kvalitātē. Piemēram, lētiem analogiem var būt sliktas kvalitātes savienojošo elementu kontakti, kas paredzēti īsam kalpošanas laikam. Iespiestajai shēmai var būt īpaši zemas kvalitātes elementu lodēšana, un dažreiz tas tiek darināts ar rokām. Var izmantot arī nekvalitatīvas elektroniskas detaļas ar samazinātu funkcionalitāti. Tā rezultātā nespēja nolasīt dažu bloku parametrus. Piemēram, vienā mašīnā nomainītie inžektori tiks reģistrēti, bet otrā tas būs neiespējami, lai gan šāda funkcionalitāte tiks iekļauta programmā.

  Deiphi DS150E ierīces izmaksas ar OBD2 savienotāju bāzes komplektācijā - 190 EUR. Preces kods OBDDS150.

  Ierīces cena ar adapteru komplektu (8 vadi), lai savienotu visas iespējamās vieglo automašīnu servisa savienotāju versijas - 240 EUR. Preces kods OBDDS150.KP.

  Ierīces cena ar adapteru komplektu (8 vadi), lai savienotu visas iespējamās kravas automašīnu servisa savienotāju versijas - 260 EUR. Preces kods OBDDS150.KT.

  Ierīces cena ar adapteru komplektu visu iespējamo vieglo un kravas automašīnu servisa savienotāju versiju -  340 EUR. Preces kods OBDDS150.KPT.

  Atasevišķi adapteru komplekta izmaksas no standarta OBD2 savienotāja visu iespējamo servisa savienotāju versiju pieslēgšanai vieglajām automašīnām ir 100 EUR. Preces kods OBDDS150.K8. Komplektā ietilpst 7 kabeļi savienošanai ar automašīnām: Audi, BMW, Mercedes, Fiat, Peugeot, Citroen, Opel un viens papildu barošanas kabelis, kas nepieciešams, pieslēdzoties Fiat, Peugeot un Citroen automašīnam.

  Atasevišķi adapteru komplekta izmaksas no standarta OBD2 savienotāja visu iespējamo servisa savienotāju versiju pieslēgšanai kravas automašīnām ir 120 EUR. Preces kods OBDDS150.K9. Komplektā ietilpst 8 kabeļi.

  Mēs neinstalējam programmatūru. Iespējama īsa konsultācija. Pēc ierīces iegādes uz e-pastu saņemsiet detalizētu uzstādīšanas instrukciju krievu vai latviešu valodā. Diagnostikas lietošanas instrukcijas ir pieejamas pašā programmā, apakšējā kreisajā stūrī noklikšķinot uz ikonas ar "?" zīmi.

  auto-diagnostika-delphi-12

  Adapteru komplekts viaglas automašīnām. Preces kods OBDDS150.K8.

  auto-diagnostika-delphi-2

  auto-diagnostika-delphi-4

  auto-diagnostika-delphi-5

  Adapteru komplekts kravas automašīnām. Preces kods OBDDS150.K9.

  delphi ds150e gruzovie perehodniki truck adapters

  delphi ds150e gruzovie perehodniki truck adapters 2

  delphi ds150e gruzovie perehodniki truck adapters 3

  delphi ds150e gruzovie perehodniki truck adapters 4

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.