• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Auto diagnostikas skeneris (Bluetooth vai WiFi) ELM327

  Kods: OBDBLT
  Cena: 40.00 EUR
  Savienojums:
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Universālais diagnostikas skeneris ir paredzēts personīgās automašīnas pašdiagnostikai ar izlaišanas datumu pēc 1996. gada. Skeneris ievietojas transportlīdzekļa OBD2 standarta diagnostikas savienotājā un pēc tam, izmantojot bezvadu savienojumu Bluetooth 3.0 vai WiFi, savienojas ar mobilo tālruni, planšetdatoru vai datoru. Turklāt, izmantojot lietojumprogrammu, var veikt automašīnas diagnostiku, kļūdu dzēšanu un pašreizējos parametrus nolasīšanu, piemēram, motora apgriezienu skaitu, paātrinājuma laiku no 0 līdz 100 km/h un daudz ko citu. Parametrus var nolasīt arī tieši braukšanas laikā.

  Skenera funkcionalitāte ir atkarīga no automašīnas modeļa, markas, izlaiduma gada un izmantotās diagnostikas programmas. Skenerim ir pieejamas vairākas bezmaksas programmas (kur tas novilkt ir norādīts iepakojuma aizmugurē), ar kurām var diagnosticēt dzinēju un ABS sistēmu.

  Iesakām arī programmas Car Scanner un Carista ar daudz plašāku funkcionalitāti, kuras viedtālruņa vai planšetdatora īpašnieks var instalēt patstāvīgi caur savu kontu no App Store vai Google Play lietotņu veikaliem.

  ELM327-skneris-obd2-bluetooth-wifi

  Galvenās lietošanas priekšrocības:

  - skeneris atmaksājas tūlīt pēc iegādes, jo tā izmaksas ir salīdzināmas ar vienu servisa centrā apmeklējumu
  - nav jāgaida rinda pēc pierakstes uz auto servisu. Ja nepieciešams, skeneris ir pieejams tūlīt.
  - skeneris ir universāls un strādā ar lielāko daļu automobiļu kopš 1996 izlauduma gada, bet atkarībā no markas, modeļa un izlaiduma gada ar dažādu funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka, nomainot automašīnu, nav nepieciešams iegādāties jaunu skeneri.
  - skeneris būs ārkārtīgi noderīgs, pērkot automašīnu, jo ne par visām problēmām tiek ziņots uz paneļa vai borta datora ekrāna, bet tikai par kritiskām. Identificētās kļūdas, cita starpā, var norādīt uz nopietniem motora defektiem vai gaidāmajām sekām, kuras pārdevējs slēpj. Papildus tam, ka ne katrs automašīnu pārdevējs vēlas zaudēt laiku, braucot uz diagnostiku, pircējam katra šāda vizīte pie speciālista var izraisīt apaļu summu.

  Skenera pamata un slēptās funkcijas

  Skenera pievienošana automašīnai

  Diagnostikas adaptera cenas.

  - ar bezvadu savienojumu, izmantojot Bluetooth 3.0 (Aparatūras versija 1.5), visiem tālruņiem un planšetdatoriem ar Android operētājsistēmu un datoriem ar OS Windows - 40 EUR. Preces kods OBDBLT.

  - ar bezvadu savienojumu, izmantojot WiFi (Aparatūras versija 1.5), lielākajāi daļāi Apple ierīču (iPhone, iPad) ar iOS, visiem tālruņiem un planšetdatoriem ar Android operētājsistēmu un datoriem ar OS Windows - 43 EUR. Preces kods OBDWIFI.

  ELM327-scanner-obd2-bluetooth

  ELM327-scanner-obd2-wifi

  ELM327-scanner-OBDII

  Kāpēc jāpērk skeneri pie mums?

  Ne visi skeneri ir vienādi, pat ja tie izskatās identiski, un cena dažkārt atšķiras. Pirmkārt, pasūtot ārzemēs, saņemtais skeneris var nedarboties ar konkrētu mašīnu, un tas būs Jūsu problēma, nevis pārdevēja (neiet runa par brāķi). Otrkārt, lētāki skeneri var strādāt ar nelielu skaitu mašīnu, vai arī tie ir ierobežoti funkcionalitātei - tie neuzskata visus parametrus un blokus. Tas nozīmē, ka skeneris var strādāt ar Jūsu auto, un, ja ir nepieciešams izveidot savienojumu ar drauga automašīnu, tas nedarbosies. Īsāk sakot, tas būs loterija.

  Tāpat skeneri ar Bluetooth versiju 1.0 vai 2.0 var nebūt saderīgi ar mūsdienu Android ierīcēm un ir nosacīti universāli.

  Vēl viena no "neērtībām", ko var nodrošināt zemas kvalitātes skeneris, ir komunikācijas pārtraukšana ar laiku pa laikam, un tas būs ļoti kaitinoši.

  Turklāt lētiem skeneriem var būt sliktas kvalitātes detaļu lodēšana uz uz pamatplates, kā arī ārkārtīgi zemas kvalitātes kontakti, kas darbības laikā kļust saliekti vai sabojājušies.

  Un vēl viena lētu skeneru īpašība ir tā, ka tie var izdzēst kļūdas tikai instrumentu panelī, savukārt kļūdu atzīmes paliks motora vadības bloka atmiņā un vēlāk tos nolasīs profesionāla diagnostika.

  Mūsu piedāvātais skeneris ir izgatavots, izmantojot PIC18F25K80 mikroshēmu. Lētākiem skeneriem ir dažādas šīs mikroshēmas variācijas (mēģinājumi to kopēt), kas ievērojami ierobežo tos gan lasīšanas kļūdu funkcionalitātes, gan saistīto automašīnu dažādības ziņā.

  Ar lielāko zēmakredzamo skeneru daļu bieži būs "kaut kas ne tā".

  Plohie skanneri ELM327 OBD2

  Kļūdu cēloņi.

  Bieži vien kļūdu parādīšanās ir saistīta ne tikai ar nepareizu darbību, bet arī vienkārši, no akumulatora jaudas zudumu, citu automašīnu "piepīpēšanas" u.tt. Uz paneļa parādās kairinošas zīmītes - Check Engine. Kļūdu dzēšana ar savu skeneri ietaupa laiku, salīdzinājumā ar autoservisa apmeklēšanu. Turklāt, ja rodas kļūda, jūs varat noteikt, kada apjoma remontam ir jagatavojas un kas būs jāmaina. Tāpat, piemēram, diagnostika var norādīt uz viegli pieejama sensora nomaiņu, ko būs viegli veikt patstāvīgi.

  ELM327-skeneris-obd2-bluetooth

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.