• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  VAG K+Can Commander 1.4 ir profesionāla diagnostikas un kodēšanas ierīce, kas paredzēta darbam ar Audi, Volkswagen, Skoda, Seat un Porsche automašīnām līdz 2007. gadam. Ierīce ļauj veikt daudz padziļinātākus un smalkākus automašīnas iestatījumus nekā Vag Com (VCDS).

  vag kcan commander 9

  Tas ļauj veikt šādas darbības:

  Vadības bloku diagnostika - ierīce ļauj iegūt informāciju par dažādu transportlīdzekļu sistēmu stāvokli, identificēt darbības traucējumus un noteikt to cēloņus.

  Odometra korekcija - ar VAG K+Can Commander palīdzību var iestatīt patiesos odometra rādījumus pēc tam, kad tas ir nomainīts no citas automašīnas vai atjaunots pēc remonta.

  Drošības piekļuves koda nolasīšana - ar ierīci var iegūt īpašu piekļuves kodu dzinēja vadības blokam, kas nepieciešams noteiktu diagnostikas un remonta darbību veikšanai.

  AirBag kļūdu atiestatīšana - gaisa spilvena atvēršanās gadījumā ierīce ļauj dzēst informāciju par negadījumu no vadības bloka, lai izvairītos no indikatoru lampiņu aktivizēšanās.

  TV/DVD skatīšanās funkcijas aktivizēšana braukšanas laikā - dažiem Volkswagen, Audi un Skoda modeļiem ir iespējams aktivizēt video skatīšanās funkciju braukšanas laikā. VAG K+Can Commander ļauj veikt šo iestatījumu.

  Imobilaizera piekļuves koda nolasīšana caur CAN kopni

  Atslēgu pielāgošana

  Stūres rata kalibrēšana - tiek veikta pēc sensoru nomaiņas vai, ja stūre nav vidējā stāvoklī un riteņi ir noregulēti taisni

  Tādējādi VAG K+Can Commander 4.1 ir universāls rīks darbam ar Volkswagen, Audi, Skoda automašīnu elektroniskajām sistēmām un ļauj veikt plašu darbību klāstu automašīnu diagnosticēšanai, remontam un tūningam.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.