• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Universāla diagnostika ELM327 WiFi priekš iPhone, iPad

  Kods: OBDWIFI
  Cena: 43.00 EUR
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Universālais diagnostikas skeneris ir paredzēts personīgās automašīnas pašdiagnostikai ar izlaišanas datumu pēc 1996. gada. Skeneris ievietojas transportlīdzekļa OBD2 standarta diagnostikas savienotājā un pēc tam, izmantojot bezvadu savienojumu WiFi, savienojas ar iPhone mobilo tālruni, iPad planšetdatoru vai MacBook datoru. Turklāt, izmantojot lietojumprogrammu, var veikt automašīnas diagnostiku, kļūdu dzēšanu un pašreizējos parametrus nolasīšanu, piemēram, motora apgriezienu skaitu, paātrinājuma laiku no 0 līdz 100 km/h un daudz ko citu. Parametrus var nolasīt arī tieši braukšanas laikā.

  Skenera funkcionalitāte ir atkarīga no automašīnas modeļa, markas, izlaiduma gada un izmantotās diagnostikas programmas. Programmas nav iekļautas skenera cenā.

  Iesakām Car Scanner un Carista programmas ar maksimālo funkcionalitāti, kuras viedtālruņa vai planšetdatora īpašnieks var instalēt patstāvīgi caur savu kontu no App Store.

  Carista programma papildus diagnostikai ļauj mainīt automašīnas iestatījumus, piemēram, izslēgt lukturu mazgātājus, mainīt tīrītāju gājienu skaitu pēc stikla mazgāšanas, atslēgt Start/Stop funkciju, atbloķēt video skatīšanos braukšanas laikā, atiestatīt apkopes intervāli un daudz kas cits.

  Galvenās lietošanas priekšrocības:

  - skeneris atmaksājas tūlīt pēc iegādes, jo tā izmaksas ir salīdzināmas ar vienu servisa centrā apmeklējumu
  - nav jāgaida rinda pēc pierakstes uz auto servisu. Ja nepieciešams, skeneris ir pieejams tūlīt.
  - skeneris ir universāls un strādā ar lielāko daļu automobiļu kopš 1996 izlauduma gada, bet atkarībā no markas, modeļa un izlaiduma gada ar dažādu funkcionalitāti. Tas nozīmē, ka, nomainot automašīnu, nav nepieciešams iegādāties jaunu skeneri.
  - skeneris būs ārkārtīgi noderīgs, pērkot automašīnu, jo ne par visām problēmām tiek ziņots uz paneļa vai borta datora ekrāna, bet tikai par kritiskām. Identificētās kļūdas, cita starpā, var norādīt uz nopietniem motora defektiem vai gaidāmajām sekām, kuras pārdevējs slēpj. Papildus tam, ka ne katrs automašīnu pārdevējs vēlas zaudēt laiku, braucot uz diagnostiku, pircējam katra šāda vizīte pie speciālista var izraisīt apaļu summu.

  Skenera pamata un slēptās funkcijas

  Skenera pievienošana automašīnai

  Kļūdu cēloņi.

  Bieži vien kļūdu parādīšanās ir saistīta ne tikai ar nepareizu darbību, bet arī vienkārši, no akumulatora jaudas zudumu, citu automašīnu "piepīpēšanas" u.tt. Uz paneļa parādās kairinošas zīmītes - Check Engine. Kļūdu dzēšana ar savu skeneri ietaupa laiku, salīdzinājumā ar autoservisa apmeklēšanu. Turklāt, ja rodas kļūda, jūs varat noteikt, kada apjoma remontam ir jagatavojas un kas būs jāmaina. Tāpat, piemēram, diagnostika var norādīt uz viegli pieejama sensora nomaiņu, ko būs viegli veikt patstāvīgi.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.