Papildus atpakaļskata spoguļi ar diviem skatu laukumiem (Kods: )

Papildus spoguļi:
Cena: 14.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Papildus atpakaļskata spoguļi ar diviem skatu laukumiem, lai atvieglotu braukšanu un parkošānu.

Pēc spoguļu uzstādīšanas ir papildu iespēja, piemēram, parkošānas laikā kontrolēt riteņus katrā pusē, lai neielaistu apmales. Galu galā, ar katru “cieto” parkošanu cieš ne tikai diski, bet arī riepas. Un, ja disku bojājumi ir uzreiz redzami, slēptie riepu bojājumi trieciena laikā apmales vēlāk izpaužas kā “trūces” uz auklām, kas ievērojami saīsina to kalpošanas laiku un noved pie neveiksmes ikgadējās pārbaudes laikā.

Spoguļi noderēs apmācībās laikā vai iesācēju autovadītājiem, jo labāk ieraudzīt vienu reizi, nevis simt reizes dzirdēt. Bieži vien autovadītāju novietošana stāvvietā iesācējiem rada bailes vai kauna sajūtu, kad automašīna nav novietota taisni vai pārāk tālu no apmales vai līnijas. Iesācēji pilnībā neapzinās, cik nepieciešams pagriezt stūri un kā tas ietekmēs automašīnas, tās priekšējās un aizmugurējās ass kustību.

Spogulis ir regulējams horizontālā plaknē - viss ķermenis griežas piestiprināšanas vietā, kā arī abu spoguļstiklu regulēšana visās plaknēs.

Spoguļi ir uzstādīti uz abpusējas lentes no komplekta, izturīgi pret ārēju agresīvu vidi: lietu, netīrumiem, sāli, salu, karstumu. Tie ir piestiprināti oriģinālo ārējo spoguļu apakšdaļai.

Spoguļa cena labajai pusei - 14 EUR.
Spoguļa cena kreisajai pusei - 14 EUR.
Komplekts kreisajai un labajai pusem - 24 EUR.

dopolnitelnoe-zerkalo-dlja-oblegchenija-parkovki-6

 dopolnitelnoe-zerkalo-dlja-oblegchenija-parkovki-novichkam

papildus-spogulis-parkosanas-atvieglosanai

Papildus atpakaļskata spoguļis parkošānai

dopolnitelnoe-zerkalo-dlja-oblegchenija-parkovki-2

dopolnitelnoe-zerkalo-dlja-oblegchenija-parkovki-7

dopolnitelnoe-zerkalo-dlja-oblegchenija-parkovki-8

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.