• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Ambient Light bezvadu komplekts ar 17 gaismas avotiem

  Kods: AMBL.1
  Cena: 220.00 EUR
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Profesionāls komplekts salona mīksta apkārtējā apgaismojuma uzstādīšanai. Krāsu skaits - 64.

  Tam ir mīksts vienmērīgs mirdzums, kas ir līdzīgs tam, kas ir uzstādīts no rūpnīcas premium klases automašīnu, ka papildus aprīkojums.

  Krāsu un spilgtuma kontrole tiek veikta bezvadu režīmā, izmantojot tālruņa lietojumprogrammu (Android, iPhone). Ir iespējama pilnīga izslēgšana. Turklāt lietojumprogrammai ir gaismas mūzika režīms, kad fona apgaismojuma sistēma reaģē uz salonā atskaņoto mūziku, izmantojot viedtālruņa mikrofonu.

  Mēs ar uzstādīšanu nenodarbojamies. To Jūs varat izdarīt pati, vai kvalificētā autoservisā, piemēram, kas specializējas automašīnu signalizācijas uzstādīšanā, jo princips ir identisks - salona paneļu demontāža un vadu ievilkšana.

  Komplekta cena 220 EUR. Preces kods AMBL.1

  BMW X6 E71 uzstādītā komplekta darba piemērs, kur šī opcija no rūpnīcas nepastāvēja.

  Komplekta pamatā ir LED lentes (daudz spilgtu gaismas diožu). Atšķirībā no optiskaiem vadu komplektiem, kur gaismas avoti ir uzstādīti malās, gaisma LED lentēs neizbalē tālāk no gaismas avota, bet izplatās perfekti vienmērīgi visā. Turklāt LED lentēm no piedāvātā komplekta ir gaismas izkliedētāji. Citas līdzīgas sistēmas ar gaismas diožu izvietojumu lentes veidā bez gaismas izkliedētājiem izskatās kā vītnes, gaisma no tām nav maiga, bet gan asa un uzmācīga, tos nevar salīdzināt ar standarta rūpnīcas sistēmām.

  Šim komplektam ir 4 neatkarīgi bezvadu moduļi un 1 centrālais vadības modulis, kas, savukārt, tiek vadīts no tālruņa. Centrālais modulis sinhronizē visas sistēmas darbību. 4 bezvadu moduļu darbībai nepieciešams tikai pieslēgt barošanas avotu 12V. Durvīs to var iegūt, piemēram, no elektrisko logu pogu apgaismojuma, un priekšējam panelim no trauksmes pogas apgaismojuma.

  Kompelkta iekļauts:

  - 5 LED lentes. 4 gabali 74 cm gari (durvīm) ar savienojumu vienā pusē un 1 gabals 110 cm garš (viduskonsolei) ar savienojumu abās pusēs. Lentes var nogriezt vajadzīgajā garumā no vadības avota vadu savienojuma pretējās puses. 110 cm gara lente un sagriežama 2 nevienādās daļās. Garā daļa ir uzstādīta priekšējā paneļa labajā pusē, virs cimdu nodalījuma. Īsā daļa ir uzstādīta kreisajā pusē virs gaisa plūsmas režģiem, tādējādi pagarinot kopējo svītru līniju.
  - 4 gaismas avoti iekšējo durvju rokturu apgaismošanai
  - 4 gaismas avoti durvju kabatu apgaismošanai
  - 4 kāju lukturi uz vienpusējas līmlentes
  - 1 centrālais Bluetooth modulis, kas kontrolē 4 bezvadu durvju moduļus un ar kura palīdzību visa sistēma tiek vadīta no telefona. Modulim pievienojas 12 voltu strāva, kā arī LED vadi priekšējā paneļa apgaismojuma vadībai un 4 kāju lukturi
  - 4 bezvadu moduļi uzstādīšanai durvīs. Moduļiem pievienojas 12 volti. Tāpat moduļi ir savienoti ar vadiem un LED lenti, rokturu apgaismojumu un kabatu apgaismojumu. Rokturu un kabatu apgaismojums var nebūt savienots, tas neietekmē sistēmas darbību.
  - Vadības poga, lai pārslēgtu krāsas, ja tālruņa vadība nav pieejama

  Pirms vajadzīgā garuma LED lentes griešanas ir nepieciešams noņemt no tās ārējo izolāciju un sagriezt to vietā, kur nav elektronisku daļu (attēlā norādīts ar bultiņu). Ja LED lente tiek pārgriezta nejauši, var parādīties no citiem gaismas avotiem atšķirīgas krāsas nokrāsas efekts.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.