• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  BMW LED logo projekcija uz durvīm ar stikla lēcam. 2 gb.

  Kods:
  Cena: 45.00 EUR
  Cena norādīta par 2 durvju komplektu.
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Šīm projektoriem ir stikla lēcas un plāksne ar zīmola logotipu, kas arī izgatavota no stikla. Aizmugurē ir uzstādīts masīvs alumīnija radiators, lai atdzesētu īpaši spilgtu LED. Kopā tas rada ilgstošu, spilgtu un kontrastējošu logotipa projekciju uz asfalta.

  Attēls ir kā emblēma uz pārsega, ar trīsdimensiju detaļu atveidojumu.

  Lampas var uzstādīt uz BMW E, F, G - sērijas. Viņiem ir divas ligzdas savienošanai ar dažādām sērijām. Modelim E39/E53 šie plafonu izmēri būs mazāki nekā sēdekļiem.

  Oriģinālajiem plafoniem ar daļas numuru 63312414105 ir kāda nepatīkama īpašība – laika gaitā tie izbalinās. Sākumā logotipa projekcija kļūst duļķaina, pēc tam zaudē krāsu un galu galā kļūst par gaismas plankumu, kurā logotips tik tikko ir redzams. Tas ir saistīts ar plastmasas lēcu un plēves ar drukātu logotipu izmantošanu. Ja tiek pakļauta spilgtai gaismai, plēve izgaist un lēcas kļūst duļķainas. Problēmas pagaidu risinājums ir pilnībā nomainīt plafonus ar jauniem vai izjaukt tos un nomainīt noņemamās kasetnes ar logotipu uz plēves.

  Savukārt ķīniešu plafonu analogiem nav radiatoru spilgtu gaismas diožu dzesēšanai, kā rezultātā to atteice notiek ilgi pirms plēves sāk izdegt.

  Šī opcija ir pieejama jauniem transportlīdzekļiem, tos samontējot rūpnīcā, vai nu kā papildaprīkojuma komplektu ar diviem plafoniem priekšējām durvīm par, aptuveni 100 eiro, vai 4 durvīm, par aptuveni 200 eiro. Piemēram, oriģinālās daļas numurs BMW automašīnam 63312414105. Oriģinālā izpildījumā plafoni ir vienāda standarta izmēra ar vadu adapteru komplektu. Pievienotajā instrukcijā teikts, ka dažiem modeļiem var būt nepieciešams paplašināt montāžas atveres ar nazi.

  Pēc uzstādīšanas, atverot durvis, automašīnas īpašnieks saņem individuālu un unikālu skatu ar zīmola logotipa projekciju uz asfalta, kas, protams, neatstās vienaldzīgus apkārtējos cilvēkus un pasažierus.

  Mēs piedāvājam projekcijas plafonus analogu ar iespēju individuāli izvēlēties projekciju atbilstoši Jūsu gaumei un automašīnas modeļa tipam.

  Lai pareizi parādītu projekciju, ir jāpievieno plafonu spraudņi, taču neuzstādiet tos savas vietās, kamēr neesat pārliecināti, ka labā un kreisā puse ir pareizi izvēlēta. Kreisās un labās puses marķējums ir uz uzlīmēm.

  Projektoru aizmugurē ir alumīnija radiatora plāksnes supergaišu diodu dzesēšanai. 

  Cena norādīta par divu durvju komplektu.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.