• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  BMW G-sērijas ātruma ierobež. inform. modulis (KAFAS. Speed Limit Info)

  Kods: BMKE.G
  Cena: 85.00 EUR
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  S8THA opcijas darbības emulācijas (imitācijas) modulis - Ceļa zīmju atpazīšana (Speed Limit Info), kur tas sākotnēji nebija pieejams BMW G sērijas automašīnu komplektācijā.

  Realizēta, kā standarta opcija ātruma ierobežojuma attēlošanai noteiktā ceļa posmā. Ierobežojums tiek parādīts informācijas panelī un proekcijas displejā HUD, kā ceļa zīmes. Tāpat tiek attēlotas apdzīšanas aizlieguma zīmes, aizlieguma zonas beigas un apdzīšanas aizlieguma zonas beigas. G sērijas LED paneļiem spidometrā ir redzama arī sarkana maliņa, kas norāda uz ātruma pārsniegšanu. Ārkārtīgi noderīga informācija uz nepazīstamiem ceļiem, ar lielu skaitu ātruma kontroles radaru, kad vadītājs ne vienmēr pievērš uzmanību zīmēm. Informācija par ātruma ierobežojumiem tiek ņemta no standarta navigācijas kartēm.

  Zīmju rādīšanu uz paneļa var izslēgt ar BC sānu vadības sviru, kā arī iestatījumu izvēlnē atsevišķi HUD (Head-up) displejam.

  Modulis tiek uzstādīts aiz informācijas paneļa saskaņā ar Plug and Play shēmu, tas pieslēdzas oriģinālajos štekeros, nemainot standarta vadu, un tiek kodēts, ka ceļa zīmju atpazīšanas opcija. Neietekmē garantiju. Var noņemt, ja ir nepieciešams un visu atgriezt sākotnējā stāvoklī.

  Mēs nenodarbojamies ar uzstādīšanu. To var izdarīt patstāvīgi vai sazinoties ar specializētu autoservisu.

  bmw kafas sli emulator S8THA G series 2

  Vienīgā atšķirība no pilnās rūpnīcas S8THA sistēmas ir tāda, ka tā neņem vērā īslaicīgi uzstādītās ātruma ierobežojuma zīmes, piemēram, posmos ar remontdarbiem, vai sezonālos ierobežojumus uz automaģistrālēm. Ar opcijas S8THA simulācijas moduli gadījumos, kad nav informācijas par ātruma ierobežojumu konkrētajā ceļa posmā, uz paneļa tiek attēlotas domuzīmes "--" vai "150".

  Modulis tiek atbalstīts transportlīdzekļos ar 6WA/6WB informācijas paneli. NBT/MGU profesionāla navigācija un liels displejs ir obligāta prasība. Jo jaunāka ir navigācijas karšu versija, jo precīzāk tiek parādīts ātruma ierobežojums.
  3 G-sērijas/GT : 2018-
  4 G-sērijas: 2020-
  5 G-sērijas: 2018-
  6 G-sērijas: 2018-
  7 G-sērijas: 2015-2022
  X3 G-sērijas: 2018-
  X5 G-sērijas: 2018-
  X6 G-sērijas: 2019-
  X7 G-sērijas: 2019-

  Lai aktivizētu, ir jāmaina kodēšanas parametrus:

  Bloks Headunit (HU_NBT) — 3001 EXBOX — Speedlimit_Info — active
  Bloks Instrument Cluster (KOMBI) — 3008 PIA_Einheiten — KI_PIA_Speed_Limit — active
  Bloks Instrument Cluster (KOMBI) — 3008 PIA_Einheiten — HUD_PIA_Speed_Lim — active
  Bloks Instrument Cluster (KOMBI) — 3000 Anzeige_Konfiguration — SPEED LIMIT GENERATION — sli_gen2

  Datus var mainīt BMW specializētā servisā, nodrošinot šīs vērtības vai arī pats, izmantojot ENET kabeli un ESYS programmu operētājsistēmā Windows, ka arī ENET kabeli vai Vgate vLinker BM+ Bluetooth 4.0 bezvadu adapteri programmā Bimmercode (maksas versija), izmantojot tālruni/planšetdatoru ar operētājsistēmām Android vai iOS (Apple).

  Informācijai.

  Opcija S8THA ceļa zīmju atpazīšana, kas uzstādīta no rūpnīcas, ietver virkni:
  - S5ASA - Braukšanas palīgs ar papildu kameru uz vējstikla. Caur kameru KAFAS nolasa situāciju automašīnas priekšā, analizējot attēlu, atpazīst braucošas automašīnas un dažādus objektus redzamības zonā (automašīnas, gājējus, savvaļas dzīvniekus). Pamatojoties uz šīm norādēm, iespējamās briesmas gadījumā tiek izdoti skaņas un vizuālie signāli vai kritiskā situācijā automašīna bez vadītāja līdzdalības izmanto avārijas bremzēšanu.
  - S5ADA — joslas novirzīšanas brīdinājums.
  - S5ACA - Automātiskās tālās gaismas.
  - S5ATA Driving Assistant Plus (Traffic Jam Assist) Satiksmes sastrēgumu palīgs - pēc izvēles. "Autopilots" - paātrinājums, bremzēšana, manevrēšana bez vadītāja līdzdalības.

  Lai modernizētu šo kompleksu, ir nepieciešams:
  - KAFAS kameras uzstādīšana
  - Vējstikla nomaiņa. Nepieciešams īpašs priekšējais vējstikls priekš KAFAS. Kameras KAFAS redzes lauks ir aprīkots ar apsildi. Apsildes sistēma ir paredzēta, lai novērstu vējstikla aizsvīšanu un apledošanos KAFAS videokameras priekšā
  - KAFAS vadības moduļa uzstādīšana
  - Paneļa (pogu vai sviru, atkarībā no modeļa) uzstādīšana palīgu vadīšanai
  - Stūres uzstādīšana ar vibrācijas motoru un sensoriem rokas klātbūtnes
  - FSC kodu iegāde, lai aktivizētu kompleksu konkrētam transportlīdzeklim, pamatojoties uz VIN kodu
  - uzstādīšanas un kodēšanas darbi (3-5 dienas)
  Budžets ap 3.000 eiro.

  Uzstādīšanas piemērs uz BMW F sērijas.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.