• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  4 gabali BMW X3 F25 Valeo B003809.2 (analogs) aizmugurējo LED lukturu remonta plates

  Kods:
  Cena: 120.00 EUR
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Remonta platesi BMW X3 F25 automašīnu aizmugurējo LED lukturu darbības atjaunošanai. Plates ir vienādas visiem 4 aizmugurējo lukturu segmentiem.

  Analogs Valeo B003809.2 plates, kura ir uzstādīta no rūpnīcas, ar optimizētu un izturīgāku shēmu. Plates atrodas luktura ārpusē un ir viegli nomaināmi. Šādus remontdarbus var veikt patstāvīgi, nesazinoties ar servisu. Internetā var atrast video par lukturu demontāžu. Mēs neveicam nomaiņu.

  Laika gaitā gabaritu sloksnes uz BMW X3 F25 2011-2016 gadā pārstāj darboties. Problēma ir ražotāja Valeo elektroniskām platēm, kas sabojājas. Dīlera servisa centrs piedāvā tikai vienu iespēju - bojātas lukturu pilnīgu nomaiņu pret jaunu. Kopējie aizmugurējie lukturi sastāv no 4 daļām - divi ir uzstādīti uz bagāžas nodalījuma durvīm un divi uz virsbūves, tos var iegādāties atsevišķi. Vienas jaunas iekšējās luktura izmaksas ir 200 eiro, ārējās 250. Pērkot lietotus lukturus, problēma tiks atrisināta tikai uz laiku. Laika gaitā var būt nepieciešams nomainīt visus 4. Paši gaismas LED avoti ir praktiski "mūžīgi".

  Lai noņemtu veco platē, ar stiepļu griezējiem daļēji jānokož/norauj daļa no rūpnīcā metinātās plastmasas (apzīmēts ar baltu bultiņu), bet pilnībā nenogriež, lai jauna platē cieši turētos sēdvietā. Tālāk metinātās plastmasas pretējā pusē ar velku ir jāvelk un jānoņem veco platē. Pēc tam instalējiet jauno apgrieztā secībā.

  Jaunā platē ir vietā.

  Lētajiem analogiem no Ķīnas ir īss kalpošanas laiks. Viņu platēs ir divreiz plānāki, un to aizmugurē nav alumīnija radiatora, kas tiek pielīmēts uz termopastas, kā oriģinālajā versijā un pie mums. Tieši šāda radiatora klātbūtne nodrošina efektīvu siltuma noņemšanu no platēs daļām, tādējādi neierobežojot to kalpošanas laiku. Tāpat mazāka biezuma dēļ lampu sēdvietās karājas lētas platēs, kas vēl ir jāuzlabo.

  Pa kreisi ir lēta ķīniešu platē.

  Kreisajā pusē ir oriģināla platē, labajā pusē ir mūsu piedāvātais analogs. Analogā platēs ir nomainīta shēma uz energoefektīvāku, kā rezultātā ir mainījies arī detaļu izkārtojums.

  Šādi izskatās nestrādājošs gabarītlukturu sektors uz automašīnas.

  Platēs izvietojums uz aizmugurējiem iekšējiem un ārējiem lukturiem.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.