• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  BMW X5/X5 F15/F16 stūres atjaunošanas komplekts

  Kods: BMSF15.SN
  Cena: 60.00 EUR
  BMW stūres komplekts:
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Komplekts stūres pārsega pašrestaurācijai BMW automašīnām.

  Mēs neveicam uzstādīšanu.

  Nodiluma rezultātā stūre sāk zaudēt savu reprezentatīvo izskatu. Biežākās rokas satvēriena vietās rodas skrāpējumi. Parasti saimnieki ar to vienkārši samierinās, jo uzskata, ka restaurācijas process ir iespējams tikai nomainot to pret citu, lietotu, bet labā stāvoklī esošu stūri, vai arī pievelkot no jauna, kas bieži vien nav ekonomiski izdevīgi.

  Papildus viduklim Jūs varat atrast vairāk budžeta piedāvājumu - tonējošas skrāpējumus. Šī metode ir piemērota tikai kā pagaidu pasākums, piemēram, pirms automašīnas pārdošanas. Profesionāla visa stūres rata krāsošana vairs nebūs budžeta iespēja, izmaksas tuvosies pilnīgai virsmas atjaunošanai. Turklāt taustes sajūtu ziņā krāsoto stūri nevar salīdzināt ar jauno materiāla pārklājumu, tam būs tikai svaigs izskats.

  Stūres pārsega pašnomaiņas priekšrocības:
  - ietaupot naudu darbā
  - vecā pārklājuma noņemšana nav nepieciešama, uzliekot jauno
  - nav nepieciešams pašam noņemt stūri, kas var izraisīt kļūdas drošības spilvenā un pēc tam būs jāmeklē servisu, lai izdzēstu šīs kļūdas
  - pēc stūres noņemšanas nav vajadzības to sūtīt meistariem pārveidošanai un tērēt naudu
  - nomaiņu var veikt sev ērtā brīvā laikā
  - nav jāpaliek bez auto, kamēr meistars veic darbus, 1-3 dienu laikā.

  Piedāvājam jaunu divu veidu materiālu pārklājumu, gludu un perforētu, kas vizuāli izskatās dārgi un izskatās dārgi un nebojā oriģinālo izskatu, bet ienes zināmu "sportiskuma piesitienu". Turklāt, perforētais materiāls biežākā rokas satvēriena vietā būs patīkamāks taustei.

  Gatavie komplekti tiek pielāgoti konkrētam auto modelim, ņemot vērā arī to, vai stūre ir standarta vai sportiskā M-Performance versijā.

  Komplekts sastāv no materiāla vilkšanai, 2 vītnes spolēm (labajai un kreisajai pusei melnā krāsā), 2 speciālām adatām (nav traumatiskas, viena krājumam), abpusējas lentes (materiāla nostiprināšanai uz vecā pārklājuma), lāpstiņas materiāla uzstādīšanai zem pogu paneļa daudzfunkcionālas stūres, bez nepieciešamības tās demontēt, ko var izdarīt tikai ar pilnu stūres noņemšanu, un detalizētām instrukcijām ar attēliem. Dažos gadījumos, ja pogu bloks ir uzstādīts ļoti cieši, joprojām ir vēlams demontēt stūri un pēc tam noņemt gaisa spilvenu. Visas manipulācijas jāveic tikai ar atvienotu akumulatora klemme.

  Uzstādīšanas piemērs uz BMW X5 E53.

  Piedāvājam 2 veidu stūres komplektus - Eko āda (mākslīgā āda) un Dabīga āda (īstā govs āda).

  Lai atvieglotu izvēli:
  Standarta stūres ir pārklātas ar Eko ādu, un tikai pasūtījuma un sporta modeļi ir pārklāti ar īstu ādu.

  Eko ādas un dabīgās ādas komplekti vizuāli neatšķiras. Atšķirības taustes sajūtās. Pieskaroties vispatīkamāk ir īsta āda. Tā vai citādi, fizioloģiski cilvēka ķermenis izdala mitrumu (sviedru) uz rokām, īpaši ilgstoši braucot lielā ātrumā. Stūres pārsega gadījumā no Eco ādas tas neuzsūc mitrumu, ir "slīduma" sajūta, stūre jūtama "plastmasa". Ja tomēr, Dabīga āda pārklājumam šādas sajūtas nav, stūre, jebkurā gadījumā, paliek patīkama taustei. Tajā pašā laikā Eco-ādas pārklājums atsevišķos gadījumos var būt nodilumizturīgāks, piemēram, ja ar gredzenu vai pulksteņa rokassprādzi nejauši atsitās pret stūri, un turklāt tas maksā mazāk.

  BMW X5/X5 F15/F16 standarta stūre - Eko āda. Komplekta cena 45 EUR. Preces kods BMSF15.SE.

  BMW X5/X5 F15/F16 standarta stūre - Īsta āda. Komplekta cena 60 EUR. Preces kods BMSF15.SN.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.