• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Audi LED logo projekcija uz durvīm ar stikla lēcam. 2 gb.

  Kods:
  Cena: 42.00 EUR
  Cena norādīta par 2 durvju komplektu.
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Šīm projektoriem ir stikla lēcas un plāksne ar zīmola logotipu, kas arī izgatavota no stikla. Aizmugurē ir uzstādīts masīvs alumīnija radiators, lai atdzesētu īpaši spilgtu LED. Kopā tas rada ilgstošu, spilgtu un kontrastējošu logotipa projekciju uz asfalta.

  Attēls - gredzeni un Audi uzraksts sarkanā fontā.

  Plafoniem ir divas ligzdas savienošanai ar dažādām sērijām.

  Oriģinālajiem plafoniem ar daļas numuru 4G0052133G ir kāda nepatīkama īpašība – laika gaitā tie izbalinās. Sākumā logotipa projekcija kļūst duļķaina, pēc tam zaudē krāsu un galu galā kļūst par gaismas plankumu, kurā logotips tik tikko ir redzams. Tas ir saistīts ar plastmasas lēcu un plēves ar drukātu logotipu izmantošanu. Ja tiek pakļauta spilgtai gaismai, plēve izgaist un lēcas kļūst duļķainas. Problēmas pagaidu risinājums ir pilnībā nomainīt plafonus ar jauniem vai izjaukt tos un nomainīt noņemamās kasetnes ar logotipu uz plēves.

  Savukārt ķīniešu plafonu analogiem nav radiatoru spilgtu gaismas diožu dzesēšanai, kā rezultātā to atteice notiek ilgi pirms plēves sāk izdegt.

  Šī opcija ir pieejama jauniem transportlīdzekļiem, tos samontējot rūpnīcā, vai nu kā papildaprīkojuma komplektu 4G0052133G ar diviem plafoniem priekšējām durvīm par, aptuveni 100 eiro, vai 4 durvīm, par aptuveni 200 eiro.

  Pēc uzstādīšanas, atverot durvis, automašīnas īpašnieks saņem individuālu un unikālu skatu ar zīmola logotipa projekciju uz asfalta, kas, protams, neatstās vienaldzīgus apkārtējos cilvēkus un pasažierus.

  Lai pareizi parādītu projekciju, ir jāpievieno plafonu spraudņi, taču neuzstādiet tos savas vietās, kamēr neesat pārliecināti, ka labā un kreisā puse ir pareizi izvēlēta. Kreisās un labās puses marķējums ir uz uzlīmēm.

  Projektoru aizmugurē ir alumīnija radiatora plāksnes supergaišu diodu dzesēšanai. Projektoriem ir 2 ligzdas dažādām pieslēguma veidiem.

  Cena norādīta par divu durvju komplektu.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.