• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Auto Atslēgas

  Aizdedzes atslēga ir neatņemams automašīnas aksesuārs. Ekspluatācijas laikā tas ir pakļauts nodilumam, no nēsāšanas kabatā, pieskaroties citam atslēgam, nejauši nokrītot uz asfalta, pogas nolietojas, vai jau sabojājas un tā tālāk. Atslēgas izskats kļūst neatstājams. Pirmkārt, automašīnas īpašniekam/īpašniecem tas var nepatikt. Otrkārt, ikviens, kurš redz šādu atslēgu no malas, var nepareizi spriest par mašīnas stāvokli - tā kā atslēga izskatās šādi, tas nozīmē, ka mašīna var būt tādā pašā stāvoklī. Daudzi īpašnieki samierinās ar šo situāciju, zinot, ka jaunu atslēgu var pasūtīt tikai pie automašīnu dilerā par ārkārtīgi iespaidīgu summu. 

  Auto dīleri nepārdod jaunus aizdedzes atslēgas korpusus atsevišķi. Ja ir nepieciešams atslēgas dublikāts, Jums jāierodas pie dīlera ar reģistrācijas apliecību un personas apliecinošo dokumentu, ka esat transportlīdzekļa īpašnieks, un jāpasūta jauna atslēga. Pēc VIN koda dīleris rūpnīcā izdara pasūtījumu, lai izgatavotu dublikātu. Pēc dažām nedēļām klients saņem jaunu atslēgu ar grieztu asmeni viņa konkrētajai automašīnas slēdzenēm un elektronisko pildījumu, kas arī jau ir ieprogrammēts un gatavs lietošanai. Šādas atslēgas izmaksas atkarībā no modeļa sākas no viena līdz vairākiem simtiem eiro.

  Mēs piedāvājam daudz rentablāku risinājumu, kā par mazu naudu iegūt jaunu atslēgu. Tā kā atslēga regulāri veic savas funkcijas, var nomainīt tikai tā korpusu vai vienkārši, nolietotās piekļuves kontroles pogas, kā arī zīmola logotipu. Turklāt, dažos gadījumos, nomainot akumulatoru, ir jānomaina zīmola logotips, jo zem tā atrodas skrūve. Logotips ir vienreizējs, un mēs piedāvājam arī jaunu.

  Mēs nesniedzam pakalpojumus elektronisko pildījumu aizstāšanai un sagatavju izgtavošanai. To visu varat izdarīt patstāvīgi, un sagatavi var uztaisīt jebkurā darbnīcā, kas ļaus ietaupīt līdz 80% no dīlera gatavās atslēgas vai vietējo darbnīcu izmaksām.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.