Biksenona lēcu uzbūve (Kods: )

Reklāma: Divpusējās maciņš Samsung, Huawei, iPhone tālruniem

Pēc būtības prožektora tipa biksenona lēcas ir optiskā sistēma, kas domāta uzstādīšanai jebkura tipa automašīnas lukturī un kuros tiek īstenota tuvās un tālās gaismas, nobīdot optisko aizkaru iekš pašas lēcas ar elektriskā solenoīda (elektromagnēta) palīdzību, kas pieslēgts pie rupnīcas tālās gaismas. 

perekljuchenie dalnego i blizhnego v biksenonovoj linze

ustrojstvo bixenonovih linz

Ta tad, automašīnam, kurām tālām un tuvām gaismām ir atdalīti gaismas avoti, pēc biksenona lēcu moduļa uzstādīšanas iegūst divas tālās gaismas vienā lukturī. Biksenona lēca ir pilnīgi autonoma un lēcas gaismas kvalitāte nav atkarīga no automobiļa oriģinālās optikas. Tāpat, biksenona lēcas priekšrocība ir gaismas staru kūļa laba fokusēšanās uz ceļa, gan tuvās, gan tālās gaismas režīmos. Kā arī tās nerada parazīta starojumus, kas apžilbina pretimbraucošo automašīnu vadītāju, kas kopumā sniedz iespēju maksimāli augsti pacelt tuvās gaismas robežu pie sākuma regulēšanas. Tāpat, atkarībā no parastā biksenona, gaismas avots – ksenona lampa paliek nekustīga, kas nodrošina precīzāku fokusēšanos, kā arī mazāku pakļaušanos vibrāciju iedarbībai, drošumu un lampas kalpošanas termiņu. Pie tam, aizvietot Biksenona lampu ar kustīgām daļām izmaksās daudz dārgāk. Vēl viena no biksenona lampu lēcu priekšrocībām ir to neatkarība no luktura štata optikas, kā arī atstarotāja stāvokļa. Vēl viens iemesls, pēc kuras automobiļu īpašnieki dod priekšroku biksenona lēcu iegādei pretim ķiniešu analoga štatu optikai iepirkšanai, ir tas, ka jaunās oriģinālās optikas iegāde jau lietotai automašīnai būs ekonomiski nelietderīga. Biksenona lēcas tiek uzstādītas tikai lukturī ar gludenu stiklu. Lukturos ar gofrēto stiklu lēcas darbības efekts būs minimāls, jo gofrējums izkliedē gaismu, kas principā likvidē visu lēcas fokusēto gaismu.

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.