Opel OP-COM diagnostikas un kodēšanas kabelis (Kods: OBDOPC.A)

Opel diagnostika:
Cena: 45.00 EUR
Pieejams uzreiz
Daudzums:

Diagnostikas kabelis ar A tipa USB savienojuma interfeisu (liels datora USB). Pēc atbilstošās programmatūras (mēs neinstalējam) instalēšanas datorā, kurā darbojas operētājsistēma Windows XP, 7, 8, 10, un savienojumu ar automašīnu, būs pieejama pilnīga diagnostika ar detalizētu kļūdu kodu interpretāciju krievu vai angļu valodā.

Arī ar šī adaptera un programmas palīdzību ir iespējams kodēt automašīnu, piemēram, pēc ksenona vai miglas lukturu, parkošanās sensoru, kruīza kontroles uzstadīšanas, jaunas aizdedzes atslēgas reģistrēšanas vai pazaudētas atslēgas datu dzēšanas utt.

Kabelis atbalsta visus Opel automašīnu modeļus no 1987. līdz 2021. gadam:

Agila, Antara, Astra F, Astra G, Astra H, Astra J, Calibra, Campo, Captiva, Captiva MAXX, Combo C, Corsa B, Corsa C, Corsa D, Frontera, Frontera-B, Insignia, Meriva, Monterey, Movano, Omega B, Sintra, Speedster, VX220, Tigra, Tigra B, Vectra B, Vectra C, Signum, Vivaro, Zafira, Zafira-B un citas.

Kabelis 1.45/1.70 vērsijas 1987. - 2012. izlaiduma gadu automašīnam. Preces kods OBDOPC.A.

Kabelis 1.67/1.99 vērsijas 1987. - 2016. izlaiduma gadu automašīnam. Tas var darboties arī ar OP-COM 2016 Professional programmu un datu bāzi automašīnu diagnostikai līdz 2016. gadam. Preces kods OBDOPC.B.

Kabelis 1.95 vērsijas 1987. - 2021. izlaiduma gadu automašīnam. Tas var darboties arī ar OP-COM 200603a programmu. gadam. Preces kods OBDOPC.B.

1.XX - parādītā versija programmā, atkarībā no partijas.

Mēs neinstalējam programmatūru. Iespējama īsa konsultācija.

Programmas OP-COM izmantošana pēc piemēra

Kā instalēt Opel OP-COM programmatūru Windows datorā

Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.