Automašīnas ekspluatācijas laikā neizbēgami tiek nodilušas arī salona daļas, piemēram, durvju aizvēršanas rokturi no iekšpuses, kas dekorēti vispārīgā stilā, klimata kontroles pogas, pogas dažādu sistēmu vadīšanai uz multifunkcionālās stūres utt. Salons sāk zaudēt savu reprezentatīvo neskarto izskatu. Daudzi īpašnieki samierinās ar šādu nolietojumu, jo zina, ka tikai jaunām automašīnām ir ideāls interjers, un jūs neko nevarat darīt. Un, pārdodot automašīnu, nolietoti paneļi un pogas potenciālajiem pircējiem atstāj ārkārtīgi negatīvu iespaidu, jo viņi arī zina, ka, iegādājoties šo automašīnu, viņiem būs jāsamierinās ar automašīnu, kas "dzīves laikā ir daudz redzējis", un, neapzināti saprotot, jo tas izskatās šādi salons, tas nozīmē, ka visa automašīna var būt tādā pašā tehniskā stāvoklī. Un tie, kas ir gatavi samierināties ar to, noteikti sāks samazināt sākum cenu, tā teikt, rēķinot uz morālo kompensāciju par skatu, kas viņiem katru dienu būs jāredz, iekāpjot automašīnā. Galu galā, neviens pratīgs cilvēks nemainīs, piemēram, visu klimatkontroles paneli, kas maksā vairākus simtus eiro, tikai pāris nolietotu pogu labad, jo BMW pārstāvniecība piedāvās tieši šādu problēmas risinājumu.

Mēs piedāvājam izdevīgāku risinājumu daļēji nolietoto daļu nomaiņā ar oriģinālo salona sastāvdaļu analogiem.

Mūsu piedāvājumā ietilpst profesionālai lietošanai paredzētas detaļas. Protams, tirgū var atrast arī daļas no zemākās cenu kategorijas, kas izgatavotas Taivānā vai Ķīnā. Un, ja mēs par pamatu ņemam 10 ballu kvalitātes skalu, kur 10 ir jaunas dīleru oriģinālās detaļas, "porcelāna-taivāna" no zemākās cenu kategorijas ir 3-4 punkti, tad tās daļas, kuras mēs piedāvājam profesionālai lietošanai, atbildīs 7–8 ballu vērtējumam. 3-4 punkti var nozīmēt, ka detaļām būs ārkārtīgi ātra nodiluma pakāpe, uzstādīšanas laikā tās ne visai iederēsies un tiks uzstādītas savos sēdekļos, kas prasīs pārstrādi ar vīli, nazi vai līmi, un pēc uzstādīšanas tām būs kritiski lielas atstarpes. Piemēram, klimata kontroles pogām var būt atšķirīga pieskāriena struktūra, tām ir atšķirīgs krāsu tonis, vai arī pēc to nospiešanas jums būs jāpiespiež tās, lai atgrieztos sākotnējā stāvoklī.

Vēl viens piemērs ar pogām. Oriģinālās klimata kontroles un daudzfunkcionālās stūres pogas vai to kvalitātīvas analogi ir izgatavoti šādi. Pogas korpuss ir izgatavots no baltas plastmasas, pēc tam tas ir pilnībā nokrāsots ar nodilumizturīgu melnu krāsu. Tad lāzers vajadzīgās piktogrammas veidā sadedzina melnas krāsas virsmas slāni līdz baltai plastmasai. Lētām zemas kvalitātes pogām tas ir pārāk dārgs un laikietilpīgs process, tāpēc melnajam plastmasas korpusam ar baltu krāsu tiek uzlikta piktogramma, kas vienkāršotās tehnoloģijas dēļ nav pilnīgi skaidra, turas pie taustes. Diezgan drīz, lietošanas procesā, zīmējums tiek izdzēsts, no kura poga vienkārši kļūst melna.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.