• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Ierīce vieglo automašīnu radiatoru mazgāšanai bez demontāžas

  Kods:
  Cena: 128.00 EUR
  Pieejams uzreiz
  Daudzums:

  Ierīce metāla sloksnes formā, kas izgatavota no nerūsējošā tērauda 0.5 cm bieza, 1.5 cm plata un 55 cm gara, ir aprīkota ar 3 sprauslām. Aprīkots ar adapteri savienošanai ar Karcher augstspiediena mazgātājam vai ar citiem adapteriem (nav iekļauts komplektācijā) savienošanai ar krāna ūdens šļūteni. Savienojot ar Karcher ierīcēm, mazgāšana ir jāuzsāk, iestatot minimālo spiedienu, lai novērstu radiatora elementu bojājumus, un nepieciešamības gadījumā to pakāpeniski palielinot.

  Ierīce ļauj efektīvi izskalot automašīnu radiatorus, neizjaucot un neizlaižot dzesēšanas šķidrumu, ievērojami ietaupot laiku profesionālam servisa darbam.

  Jau pēc 2-3 auto ekspluatācijas gadiem uz dzinēja dzesēšanas radiatora, motoreļļas dzesētāja, dīzeļa auto interkulera radiatora, kondicionēšanas sistēmas radiatora, automātiskās ātrumkārbas radiatora, kas tiek uzstādīti viens pēc otra, veidojas pielipušie netīrumi - putekļi, smiltis, pūkas no kokiem un daudz kas cits, kas sāk samazināt dzesēšanas efektivitāti, kas galu galā izraisa intensīvāku detaļu nodilumu un samazina agregātu kalpošanas laiku un lielākas degvielas patēriņa.

  Ierīce izmazgā netīrumus no iekšpuses uz āru, kas ir daudz efektīvāk nekā darīt otrādi, mazgājot no ārpuses, iedzinot netīrumus vēl dziļāk, kamēr viņas daļa lido uz dzinēja un piedziņas siksnām.

  Plāna lente ar sprauslām ļauj armatūrai to izlaist no radiatoru apakšas vai virs tiem. Dažos gadījumos var būt nepieciešams noņemt plastmasas aizsargus, kas virza gaisa plūsmu.

  Kad aizsērējas galvenais dzesēšanas radiators un eļļas dzesētājs, paaugstinās dzinēja darba temperatūra un biežāk ieslēdzas ventilators, ievērojami palielinās kustīgo daļu nodilums, īpaši ļoti noslogotās automobiļu daļās ar augstas jaudas sporta klasi, piemēram, BMW M- sērijas automašīnas.

  Kad dīzeļdzinēju starpdzesētājs ir aizsērējis, gaisa dzesēšanas efektivitāte samazinās, tiek samazināts ienākošā gaisa daudzums, kas noved pie jaudas samazināšanās.

  Kad automātiskās pārnesumkārbas dzesēšanas radiators ir aizsērējis, paaugstinās temperatūra, kas izraisa intensīvāku sajūgu nodilumu un samazina transmisijas kalpošanas laiku.

  Aizsērējis gaisa kondicionēšanas radiators samazina efektivitāti, liekot elektronikai biežāk ieslēgt ventilatoru, palielinot aukstumaģenta sūkņa nodilumu un palielinot salona troksni.

  Copyright MAXXmarketing GmbH
  JoomShopping Download & Support

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.