• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  Izmantojot mūsu piedāvāto skeneri un specializētu universālu programmu Carista (maksas versiju, nav iekļauta cenā), ir iespējams nolasīt visas automašīnas elektroniskus blokus un izdzēst tajās kļūdas. Visi citi līdzīgi lēti adapteri, pirmkart, savienojas ne ar visām automašīnām, otrkrart, nolasa kļūdu datus tikai no motora.

  Programmai ir arī funkcija servisa atiestatīšanai un liela skaita rūpnīcas funkciju kodēšanai, piemēram, automātiski ieslēdzot tuvās gaismas, kad motors ieslēdzas, viena vai tris pagrieziena rādītāja lampas mirgošanu ar vieglu sviras pieskārienu un daudz kas cits.

  Maksimālā funkcionalitāte programmā ir pieejama automašīnām Audi, BMW, Infiniti, Lexus, Mini, Nissan, Scion, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen pēc 2006-2007 izlauduma gada.

  Automašīnam ar izlaišanas gadiem līdz 2006 un dažām citam Francijas, Amerikas, Zviedrijas, ka arī Mercedes automašīnu markām programmas funkcionalitāte aprobežojas tikai ar motora kļūdu lasīšanu un dzēšanu, vai var būt nav pieejama pavisam. Pilnīgu informāciju par diagnostikas un kodēšanas iespēju pieejamību konkrētam transportlīdzeklim var atrast elektroniskajā Katalogā. Noteiktiem transportlīdzekļiem ar ierobežotu skenera funkcionalitāti, lai iegūtu pilnīgu diagnostiku, ir jāizmanto citas diagnostikas ierīces no mūsu mājas lapas. Piemēram, Delphi DS150E universālo diagnostiku, vai konkrētāi markai.

  Mazda un Ford automašīnām visu bloku diagnostika ir pieejama, izmantojot FORScan Lite vai Car Scanner, un Alfa Romeo automašīnam jaizmanto AlfaOBD programmas (maksas versijas, nav iekļautas cenā).

  Toyota un Lexus automašīnam, tai skaitā, rekomendējam izmantot programu ELMScan Toyota (maksas versiju, nav iekļauta cenā).

  Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Jeep un Dodge automašīnām ir nepieciešams izmantot WiFi diagnostikas adapteri kopā ar Windows vai iOS ierīcēm (iPhone, iPad, Mac) un Multiecuscan.

  Visam citam markam rekomendējam izmantot programu Car Scanner ELM OBD2 uz telefonā

  obd2-elm327-polnaja-diagnostika-avtomobilja

  obd2-elm327-polnaja-diagnostika-avtomobilja-2

  obd2-elm327-polnaja-diagnostika-avtomobilja-3

  obd2-elm327-polnaja-diagnostika-avtomobilja-4

  obd2-elm327-polnaja-diagnostika-avtomobilja-5

  obd2-elm327-polnaja-diagnostika-avtomobilja-6

  Izmantojot universālu diagnostikas skeneri, transportlīdzekļa darbības laikā tiek nolasītas dažādas kļūdas. Kļūdas tiek parādītas kodu veidā, tad, vai nu diagnostikas programmā, vai izmantojot meklētājprogrammas, nēmot vērā kļūdas kodu un zīmolu modeļa automašīnas kombināciju, ir jāmeklē detalizēts problēmas apraksts, kā arī tā risinājums. Izlasot kļūdas programmā, ir funkcija tos izdzēst.

  Ja kļūda ir periodiska vai notikusi nejauši, piemēram, pēc klemmes noņemšanas no akumulatora, tas tiks dzēsta un automobiļa vadības panelī vairs nebūs norādes un problēmu. Ja kļūda ir nemainīga, tas parādās tūlīt pēc dzēšanas vai pēc īsa laika, tas norāda uz nepieciešamību nomainīt nolietoto agregātu, sensoru vai visu elektronisko bloku.

  Izmantojot skeneri, Jūs varat kontrolēt motora dzesēšanas šķidruma temperatūru, jo daudzi mūsdienu automobiļi paneļa displejā vairs neparāda šo parametru. Un, pateicoties skenerim, Jūs varat saprast termostata stāvokli.

  Arī dažās automašīnās var kontrolēt eļļas temperatūru automātiskajā pārnesumkārbā, tai jābūt 90-100 grādu robežās, ja vairāk, tad jāmeklē problēmu, pretējā gadījumā šī problēma drīz parādīsies cita veidā. Piemēram, paaugstinātās temperatūras problēma var būt deļ piesārņojuma dzesēšanas radiatora šūnās, naftas nogulsnēs pārmērīgu slodžu dēļ un nepieciešamība to aizstāt, iespējams, pirms ieplānotā laika un tā tālāk. Temperatūras kontrole būs noderīga arī tad, ja tiek vilkta smagā piekabe.

  Programma parāda daudzu automašīnā uzstādīto sensoru darbu.

  - motora apgriezienu skaits digitālā formātā;
  - vidējais degvielas patēriņš;
  - nolasīt automašīnas VIN;
  - paātrinājuma laiks no 0 līdz 100 km / h;
  - degvielas sistēmas stāvoklis, spiediens utt .;
  - reālais ātrums digitālā formātā (visi ražotāji apzināti pārvērtē spidometru uz paneļa);
  - spiediens ieplūdes kolektorā;
  - turbīnu dzinēju pastiprināšanas spiediens;
  - aizdedzes iepriekšēja leņķis;
  - lambda zondes statuss;
  - gaisa temperatūras vērtība ieplūdes atverē;
  - pašreizējās gaisa plūsmas rādīšana;
  - droseles atvēršanas leņķis;
  - skābekļa sensora parametri izlaidumā, lai noteiktu problēmas ar pārmērīgu degvielas patēriņu;
  - degvielas daudzums tvertnē litros;
  - uzstādot Track Recorder programmu un pievienojot mobilo tālruni ar kameru uz vējstikla, varat ierakstīt ceļojuma video ar iepriekš izvēlētu transportlīdzekļu parametriem, lai vēlāk novērtētu transportlīdzekļa stāvokli ierakstā.

  Ārkārtīgi nelielam automašīnu skaitam, piemēram, Ford Focus 2, izmantojot universālo skeneri, papildus diagnostikai, izmantojot speciālu programmatūru, var veikt programmēšanas funkcijas, piemēram, atļaujot vai aizliedzot dažādas papildu opcijas, piesaistot jaunas atslēgas, dzinēja vadības bloku pārprogramēšanu vai chip tuningu.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.