• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • hidplanet.lv@gmail.com
  220 10 400

  OBD2 skenera savienošana ar Bluetooth savienojumu ar Android ierīcēm

  Jums ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt tālrunī vienu no vairākām programmām: Torque Pro, OBD Car Doctor, DashCommand, Mini OBD2 (dati ir skenera iepakojuma aizmugurē). Vai instalējiet visas programmas un pēc tam izvēlieties sev piemērotāko. Visām programmām ir, aptuveni, viena funkcionalitāte, un galvenā atšķirība ir informācijas attēlošanas vizualizācijā. Programmas diagnosticē tikai motoru.

  Programmai Car Scanner no Google Play būs lieliska funkcionalitāte.

  Lai pilnībā diagnosticētu visus pieejamos elektroniskos komponentus - motoru, automātisko pārnesumkārbu, ABS bremžu sistēmu, ASC/DSC ceļa stabilizācijas sistēmu, drošības spilvenus Airbag, multimediju sistēmu un tā tālāk, Jums jāinstalē maksas programmu Carista (nav iekļauta cenā) no Google Play.

  Lai ierīcei pievienotu skeneri, izmantojot Bluetooth, Jums ir jāaktivizē Bluetooth savienojums un jāsāk meklēšanu. Pēc parādīšanās pieejamo ierīču sarakstā noklikšķiniet uz OBD2 un ievadiet paroli 1234, lai izveidotu savienojumu. Pēc pieslēgšanās dodieties uz kādu no diagnostikas programmām un sāciet strādāt.

  Lai savienotu skeneri ar automašīnu, izmantojot WiFi uz Android ierīcem, Jums ir jāiet uz pieejamo bezvadu tīklu sarakstu. Kad tīkls ar nosaukumu OBD2 parādās sarakstā, izveidojiet savienojumu ar viņu (tīklam nav paroles). Tālāk noraidiet ziņojumu, ka internets šajā tīklā nav pieejams. Pēc pieslēgšanās dodieties uz kādu no diagnostikas programmām un sāciet strādāt.


  OBD2 skenera pieslēgšana, izmantojot WiFi ierīcēm Apple kompānijas ar iOS (iPhone, iPad)

  Jums ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt tālrunī vienu no vairākām iTunes programmām. Vai instalējiet visas programmas un pēc tam izvēlieties sev piemērotāko. Visām programmām ir, aptuveni, viena funkcionalitāte, un galvenā atšķirība ir informācijas attēlošanas vizualizācijā.

  Programmas diagnosticē tikai motoru. Lai pilnībā diagnosticētu visus pieejamos elektroniskos komponentus - motoru, automātisko pārnesumkārbu, ABS bremžu sistēmu, ASC/DSC ceļa stabilizācijas sistēmu, drošības spilvenus Airbag, multimediju sistēmu un tā tālāk, Jums jāinstalē maksas programmu Carista (nav iekļauta cenā).

  Lai savienotu skeneri ar automašīnu, izmantojot WiFi Apple ierīcem, Jums jāiet uz pieejamo bezvadu tīklu sarakstu. Kad tīkls ar nosaukumu OBD2 parādās sarakstā, izveidojiet savienojumu ar viņu (tīklam nav paroles). Pēc pieslēgšanās dodieties uz kādu no diagnostikas programmām un sāciet strādāt.


  OBD2 skenera pieslēgšana, izmantojot Bluetooth vai WiFi, ar ierīcēm uz Windows operētājsistēmām

  Atkarībā no klēpjdatora, planšetdatora vai galddatora konfigurācijas, kurš modulis ir pieejams, Bluetooth vai WiFi, un attiecīgi skenera modelis, jāveic šādas darbības:

  Ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt vienu no vairākām programmām, izmantojot ierīcē piedāvātos draiverus. Vai instalējiet visas programmas un pēc tam izvēlieties sev piemērotāko. Visām programmām ir, aptuveni, viena funkcionalitāte, un galvenā atšķirība ir informācijas attēlošanas vizualizācijā.

  Lai ierīcei pievienotu skeneri, izmantojot Bluetooth, jums ir jāaktivizē Bluetooth savienojums un jāsāk meklēšanu. Pēc parādīšanās pieejamo ierīču sarakstā noklikšķiniet uz OBD2 un ievadiet paroli 1234. Pēc pieslēgšanās dodieties uz kādu no diagnostikas programmām un sāciet strādāt.

  Lai savienotu skeneri ar automašīnu ar Wi-Fi palīdzību ar Windows ierīcē, Jums jāiet uz pieejamo bezvadu tīklu sarakstu. Kad tīkls ar nosaukumu OBD2 parādās sarakstā, izveidojiet savienojumu ar viņu (tīklam nav paroles). Pēc pieslēgšanās dodieties uz kādu no diagnostikas programmām un sāciet strādāt.


  Kā izmantot profesionālu diagnostikas - kodēšanas adapteri

  Pirms adaptera izmantošanas ir nepieciešams lejupielādēt un instalēt programmu Android iercem Carly vai iOS Carly un izvēlieties savu marku: BMW, Mini, Mercedes, Audi, Volkswagen, Skoda, Seat, Toyota, Lexus, Renault, Porsche.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.hidplanet.lv.